Savivaldybė rengiasi dalyvauti 10-ojoje jubiliejinėje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2023!

0
324

2023 m. sausio 27-29 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks tradicinė kelionių paroda ADVENTUR.

2023 metų tema – švęskime kelionę. Tai laisvė švęsti gyvenimą ir leistis į ilgai lauktas keliones, neatidėliojant jų ateičiai.

Žinia apie naujus keliavimo būdus ir formas bei naujus maršrutus dalinsis ir jau septintąjį kartą parodoje dalyvausianti Prienų r. savivaldybė, kurios stende, įrengtame kartu su Visuomenės harmonizavimo parku, pagrindiniai akcentai bus skirti Jieznui ir LDK didikų Pacų palikimui šiame krašte bei Prienams, kaip sveikatingumo ir aktyvaus laisvalaikio miestui, siekiančiam kurortinės teritorijos statuso.

Gruodžio 2 d. Savivaldybėje vyko pirmasis darbo grupės pasitarimas, kuriame dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, mero patarėja Agnė Dargužienė, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis, vyriausioji specialistė Edita Jakimavičiūtė, Prienų turizmo ir verslo informacijos centro turizmo ir verslo konsultantė, laikinai einanti direktoriaus pareigas, Ieva Šalčiuvienė, viešųjų ryšių specialistė Roma Sinkevičiūtė.

Pasitarime aptarti pasiruošimo parodai akcentai. Nutarta kviesti parodos lankytojus pažinti Prienų kraštą pristatant naujus istorinius ir kultūrinius turistinius maršrutus, pažintinius objektus, dar nepristatytas edukacines programas, taip pat pakeliauti po Jiezną ir susipažinti su objektais, menančiais didikų Pacų gyvenimą ir veiklą Jiezne, pasivaikščioti po Prienų miestą, Nemuno pakrantėmis pėsčiomis ir dviračiais. Nutarta, kaip ir kasmet, pakviesti Prienų krašto verslo atstovus dalyvauti parodoje ir pristatyti savo gaminius, veiklas bei paslaugas.

Tradiciškai pasirengimas parodai vyksta bendromis Savivaldybės, Prienų krašto muziejaus, Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos, Prienų turizmo ir verslo informacijos centro pajėgomis.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai