„Revuonos“ badmintono pirmieji metai ir ateities planai

0
1619

Dalius su vaikaisBaigiasi pirmasis „Revuonos“ badmintono sezonas. Pirmųjų metų tikslas buvo suteikti galimybę Prienų „Revuonos“ mokyklos mokiniams žaisti ir treniruotis badmintoną.

Orientuotasi buvo į jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikus (8-11 metų). Treniruotės su tokio jauno amžiaus žaidėjais iš trenerio ar mokytojo reikalauja inovatyvaus mąstymo, todėl buvo taikomi įvairūs netradiciniai mokymo ir treniravimosi metodai.

Pirmąjį pusmetį treniruotės vyko vieną kartą per savaitę, tačiau susiformavus pastoviai lankančiųjų grupei, buvo nuspręstas treniruotes rengti du kartus per savaitę.  Vaikai buvo supažindinti su badmintono taisyklėmis, išmoko tinkamai naudotis inventoriumi, netradicinių metodų pagalba mokėsi badmintono technikos ir taktikos elementų.

Pavyko sudominti vaikus šia dinamiška sporto šaka, tikimės, kad lankydami badmintono treniruotes jie ne tik tobulės kaip sportininkai, bet ir kaip asmenybės.

20150608_180651 (2)Antroje sezono pusėje, buvo pradėtos rengti treniruotės ir suaugusiesiems badmintono žaidėjams arba tiems, kurie nori išmokti žaisti. Suaugusiesiems tai puiki pramoga ir galimybė įdomiai ir aktyviai praleisti laiką. Suaugusiuosius badmintono žaidėjus labiausiai domino galimybė aktyviai praleisti laiką, tobulėti ir varžytis.

Vasarą treniruotės vykdomos tik kartą per savaitę, tam kad neužmiršti to kas jau yra išmokta per metus.
Antrajame sezone tikimės praplėsti savo gretas tiek vaikais, tiek ir suaugusiaisiais badmintono žaidėjais. Padidinti badmintono aikštelių kiekį, nuo vienos iki keturių, taip suteikiant galimybę, kad tuo pačiu metu galėtų treniruotis daugiau žaidėjų. Suorganizuoti pirmąjį Prienų „Revuonos“ badmintono turnyrą, Prienų miesto badmintono pirmenybes, bei jeigu bus galimybė, suorganizuoti Prienuose Lietuvos badmintono federacijos varžybas.

„Revuonos“ Badmintono treniruotės yra atviros visiems norintiems išmėginti šią sporto šaką. Kviečiame išmėginti. Daugiau informacijos Facebook paskyroje „Revuonos badmintonas“.

Dalius Juodsnukis

Komentarai

komentarai