Prienuose intensyviai vykdomi gatvių remonto darbai

0
328

Kaip teko pastebėti, Prienuose gatvėse pluša nemažai kelių darbuotojų.

Intensyviai vyksta Revuonos gatvės remonto darbai, iki rudens žadėjo rangovai projektą užbaigti.

F. Vaitkaus gatvėje darbai šiek tiek užsitęsė dėl kai kurių projektavimo klaidų. Jas taiso, kad šios gatvės gale būtų įrengta lietaus surinkimo ir nuvedimo sistema. Noriu paprašyti šios ir kitų gatvių, kuriose vykdomi remonto darbai, gyventojų pakantumo, planuoti išvažiavimus iš namų arba apvažiuoti kitomis gatvėmis. Jei norime gyventi patogiau, turėti ir geras gatves, ir šaligatvius, turime prisitaikyti.

Iki mokslo metų pradžios Prienų mieste bus suremontuota arba įrengta keletas šaligatvių ir jau vyksta darbai Pramonės gatvėje, pro sporto areną link Kęstučio gatvės, Basanavičiaus gatvėje, pro „Žiburio“ gimnaziją, netrukus darbai prasidės Tyliojoje gatvėje.

Per vasarą turėtų būti atnaujintas vienas, o gal ir abu takai per senąsias kapines, čia daug vaikšto pėsčiųjų. Kartu noriu pasidžiaugti, kad jau išasfaltuota Dvaro gatvė Daukšiagirės kaime, laukia Bokšto gatvės remontas Paprūdžiuose.

Neseniai Tarybos posėdyje tikslinome biudžetą ir papildomai kelių priežiūrai šiemet buvo skirta 120000 eurų, iš jų 50000 – seniūnijų keliams tvarkyti. Savivaldybė neatsižada skirti ir daugiau lėšų būtinai kelių priežiūrai bei remontui, bet viskas priklausys nuo finansinių išgalių.

Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas

Komentarai

komentarai