Prienų turgavietėje nutraukta neteisėta prekyba

0
1690

1Gruodžio 12-ąją Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato pareigūnai atliko patikrinimą Prienų miesto turgavietėje, esančioje Revuonos g. 68.

Per patikrinimą pareigūnai konfiskavo apie 300 įvairių pakuočių Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos ir kitų gamintojų vaistų ir vaistinių preparatų. Tarp jų buvo ne tik visiems gerai žinomų doksiciklino, tetraciklino, ampicilino, ketanovo, paracetamolio tablečių, bet ir uždraustų naudoti, neva, lieknėjimui skirtų maisto papildų „Li-Da“ ir daug kitų receptinių vaistų, kuriuos galima įsigyti tik su gydytojo receptu.

Taip pat užfiksuoti keturi atvejai, kai „prekeiviai“ prekiavo akcizais apmokestinamomis prekėmis – cigaretėmis ir brendžiu. Pareigūnai konfiskavo 235 pakelius įvairių rūšių cigarečių su Baltarusijos Respublikos ir Rusijos Federacijos Respublikos banderolėmis ir 6 butelius brendžio „Kristall“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Surašyta 16 administracinių teisės pažeidimų protokolų.

Dėl nuolat besikartojančių prekybos akcizais apmokestinamomis prekėmis atvejų ir neteisėto vertimosi su vaistais (vaistiniais preparatais) susijusia veikla ir toliau bus vykdomi tiksliniai priemonių planai, siekiant užkardyti minėtus pažeidimus.

Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad įsigyti ir vartoti neaiškios kilmės vaistus iš neturinčių teisės jais prekiauti asmenų gali būti pavojinga ne tik sveikatai, bet ir gyvybei.

Primename, kad turint informacijos apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, kurie verčiasi tokia neteisėta veikla, nedelsiant pranešti anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 315)  55 664.

Prienų PK informacija

Komentarai

komentarai