Prienų seniūnija skelbia akciją

0
1514

1Nors likę dar keli mėnesiai iki gražiausių metų švenčių, kurių metu, sakoma, vyksta stebuklai, jau dairomės, kas vėl padovanos miestui Kalėdų eglutę, kuo šiemet ją puošime…

Prieš septynerius metus įsigytos girliandos jau ne visos šviečia, o ir joms tinkamų lempučių niekas nebegamina… Žaisliukai – burbulai, ko gero per pastarąjį dešimtmetį ne tik vaikams, bet ir visiems mums nusibodo, jie ir nebeestetiškai atrodo, ir morališkai paseno.

2014 metais iš Vietos bendruomenių savivaldos 2013–2015 metų programos lėšų Prienų VBT narių bendru sutarimu gautos lėšos – 5000 litų – buvo panaudotos šviečiančioms girliandoms (snaigėms) suremontuoti bei naujoms įsigyti. Dalį išlaidų sumokėjo Prienų rajono savivaldybė.

2015 metų Prienų VBT veiklos prioritetu nustatyti tęstiniai darbai. Metams numatytos  lėšos – 1939,7 Eur. – skirtos šviečiančių dekoracijų Prienų miesto eglei papuošti įsigijimui. Specialistų nuomone, bent minimaliai, estetiškai papuošti 12-13 metrų eglutę reikėtų apie 5200 Eur. Taigi stokojame daugiau kaip 3000 eurų. Džiugu, kad UAB „Prienų butų ūkis“ planuoja prisidėti prie šios akcijos. Savivaldybė šiemet lėšų skiria vaikų žaidimų aikštelei Prienuose įrengti. Visiems miesto poreikiams biudžeto lėšų nepakanka.

Kreipiamės į verslininkus, visus geros valios žmones. Sukurkime nors po vieną stebuklą savo miestui, padovanokime sau, prieniečiams ir miesto svečiams tikrą Kalėdinę nuotaiką, o vaikams – didelę žaliaskarę, linksmai šviečiančią Kalėdų eglutę, prie kurios vyks patys smagiausi renginiai, kuri spinduliuos nepakartojamą Kalėdinę dvasią visiems!

Nuoširdžiai prašome būti šios akcijos rėmėjais. Lėšas galima pervesti į Prienų rajono savivaldybės administracijos sąskaitą Nr. LT337300010076937146 banke „Swedbank“ (Kalėdų eglutės papuošimui).

Prienų seniūnijos informacija

Komentarai

komentarai