Prienų r. savivaldybės tarybos nariai lankėsi Ašmintos seniūnijoje

0
1821

1 Šių metų birželio 25 d. po Prienų r. savivaldybės tarybos posėdžio meras Alvydas Vaicekauskas pakvietė Tarybos narius vykti į Ašmintos seniūniją. Kartu vyko administracijos direktorius Egidijus Visockas, jo pavaduotoja Rima Zablackienė, mero patarėja Jūratė Zailskienė, Tarybos sekretorė Agnė Dargužienė, Balbieriškio seniūnė Sigita Ražanskienė, Šilavoto seniūnė Neringa Pikčilingienė ir keletas rajoninių laikraščių žurnalistų.

Pirmiausiai buvo aplankyta Pociūnų lėktuvų remonto įmonė UAB „Termikas“. Šioje įmonėje remontuojami lėktuvai, kuriuos pristato savininkai iš visos Europos. Šiuo metu įmonėje remontuojamas 1940 metų gamybos karo lėktuvas. Vienas iš įmonės savininkų Algimantas Jonušas didžiuodamasis pasakojo apie kokybiškai atliekamą lėktuvų remontą, apie planus plėstis ir jaunosios kartos specialistų paieškas bei parengimą.2

Po to savivaldybės atstovai pasuko link UAB „Sportinė aviacija ir Ko“. Tai vienintelė sklandytuvų gamykla Baltijos šalyse. Su įmone ir jos produkcija visus supažindino pardavimų vadybininkas Stasys Skalskis. Jis pasidžiaugė, kad nors įmonė gamina kokybiškus sklandytuvus, kurie turi paklausą, nuolat tobulina savo gaminius ir ieško naujų rinkų.

Tarybos nariai taip pat lankėsi Ašmintos  seniūnijos administracijos pastate, apžiūrėjo Ašmintos daugiafunkcinį centrą.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai