„Futbolas vienija“

0
1467

1Birželio 20-ąją Birštono stadione futbolo entuziastų dėka pirmą kartą surengta sporto šventė „Futbolas vienija“.

Šventės  svečiai – Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato (toliau – Prienų r. PK) Birštono policijos komisariato (toliau – Birštono PK) komandos ir policijos bičiulis „Amsis“.

Šio sporto renginio sumanytojai ir organizatoriai – Prienų futbolo lyga ir Birštono sporto biuras. Taip pat prisidėjo Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro atstovas Birštone. Renginio draugais tapo bendrovė „Birštono šiluma“, svečių namai „Audenis“.

Renginio idėja labai paprasta – suvienyti kaimyninių Prienų ir Birštono savivaldybių gyventojus.  Į organizatorių kvietimą atsiliepė ne tik Prienų r. PK, Birštono PK, bet ir Prienų rajono ir Birštono savivaldybių tarybų nariai, Birštono sporto centro, Balbieriškio futbolo komanda „Ringis“, Alytaus futbolo klubo „Vytis“ jaunieji futbolininkai, Prienų ir Birštono futbolo bendruomenė. Šventėje dalyvavo ir Birštono darželio-lopšelio „Vyturėlis“ auklėtiniai. Jiems kovoti prieš varžovus padėjo policijos bičiulis Amsis.

Gerą pusdienį Birštono stadiono vyko įnirtinga futbolo kova. Kaip ir visada, po kiekvienų rungtynių vieni džiaugėsi pergale, kiti truputį liūdėjo dėl pralaimėjimo, bet visi buvo apdovanoti atminimo draugystės medaliais, o kolektyvai – padėkomis už dalyvavimą.

Prieniškiams teko grumtis su birštoniškiais. Birštono policijai pralaimėjus prieniškiams rezultatu 5:0, manoma, tapome dar vieningesni, nes draugiškose varžybose nėra pralaimėtojų, ir nugali tik draugystė.

Pasak futbolo bendruomenės atstovų, „Futbolas vienija“ – tai ne tik devizas, tai realybė, todėl šventė turi tapti tradicine.

Prienų PK informacija

 

Komentarai

komentarai