Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 4-ojo turo rezultatai

0
291

Gruodžio 17 d. Prienų kūno kultūros ir sporto centre vyko Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 4-ojo turo susitikimai. Po jų laukia šventinė pertrauka, o kitas pirmenybių turas vyks jau 2024-ųjų sausio pradžioje.

Kovoti dėl pirmosios pergalės čempionate į aikštelę žengė Birštono sporto centro ir „BC Pakuonio-Energijos“ komandos. Prieš rungtynes Birštono SC treneris A. Liuiza teigė, kad komanda sieks įveikti varžovus, tačiau pakuoniškiai jau susitikimo pradžioje šovė į priekį 14:4 ir privertė Birštono SC prašyti minutinės pertraukėlės. Pasitarimas birštoniškiams naudos neatnešė, kadangi po pirmojo kėlinio BC Pakuonis-Energija“ pirmavo 26:14. Antrąjį ketvirtį Birštono krepšininkai pradėjo spurtu 8:0 ir priartėjo prie savo varžovų. Vis dėlto tada M. Ylius ir D. Mockus smeigė net 5 tolimus metimus iš eilės ir BC Pakuonis-Energija“ susigrąžino turėtą persvarą – 46:33. Trečiąjį kėlinį Birštono SC pradėjo dar vienu spurtu 12:0, o Pakuonio komanda prabėgus vos trims minutėms jau buvo priversta sunaudoti dvi minutines pertraukėles. Protingiau pradėję žaisti Pakuonio krepšininkai maitino kamuoliais savo aukštaūgį J. Daukšą, kuris tiesiog dominavo varžovų baudos aikštelėje rinkdamas taškus iš po krepšio. BC Pakuoniui-Energijai“ vėl pavyko atitrūkti, tačiau kėlinio pabaigoje K. Banionis pataikė du tritaškius ir prieš lemiamą rungtynių atkarpą Birštono SC deficitas siekė vos 3 taškus – 54:57. Svarbiausiomis susitikimo akimirkomis Pakuonio komandą vedė nuostabiai pataikęs ir dar 13 taškų surinkęs D. Mockus. BC Pakuoniui-Energijai“ atitrūkus saugiu atstumu, Birštono SC pradėjo spausti varžovus po visą aikštelę, o tokia taktika davė savo vaisių: V. Diškevičius ir A. Žarnauskas greitose atakose rinko lengvus taškus, o dažnai klydę Pakuonio krepšininkai vos nepaleido pergalės iš savo rankų. Deja, birštoniškiams pritrūko laiko pakeisti rungtynių eigą ir BC Pakuonis-Energija“ iškovojo sunkią pergalę rezultatu 84:79.

„BC Pakuonis-Energija“ – Birštono SC 84:79 (26-14 20-19 11-21 27-25)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„BC Pakuonis-Energija“: D. Mockus ir J. Daukšas po 28, R. Alutis 12.
Birštono SC: V. Diškevičius 28, K. Banionis ir A. Žarnauskas po 12, I. Pikas 10.

Pergalės skonio dar nepatyrusiai „Azibets.lt“ komandai teko dar vienas sudėtingas išbandymas, kadangi priešingoje barikadų pusėje jų jau laukė dabartiniai pirmenybių čempionai „BC Tūzai“. R. Ališkevičiaus vedami „BC Tūzai“ iškart ėmė demonstruoti savo jėgą ir jau po pirmųjų dešimties minučių susikrovė dviženklį pranašumą – 28:17. Antrajame kėlinyje puikiai žaidusių „BC Tūzų“ persvara ir toliau augo įspūdingu tempu, o rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus joms vos įpusėjus, kadangi po dviejų kėlinių „BC Tūzai“ pirmavo net 58:29. Antroje susitikimo dalyje M. Šalčiaus metimų dėka „Azibets.lt“ komandai pavyko kiek stabilizuoti situaciją, tačiau nuo sutriuškinimo tai neišgelbėjo. „BC Tūzai“ įveikė varžovus rezultatu 106:69 ir iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų, tuo tarpu „Azibets.lt“ ir toliau lieka nepatyrusi pergalės skonio.

„BC Tūzai“ – „Azibets.lt“ 106:69 (28-17 30-12 13-18 35-22)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„BC Tūzai“: R. Ališkevičius 27, S. Kazevičius 18, A. Jakubauskas 15, M. Burbulevičius 11.
„Azibets.lt“: M. Šalčius 14, K. Valavičius ir A. Butkus po 13.

Trečiajame ture itin skaudų pralaimėjimą patyręs „Stadionas“ siekė kuo greičiau reabilituotis ir įrodyti, kad komanda moka ir gali žaisti aukšto lygio krepšinį. Vis dėlto ir šįkart jiems teko rimtas priešininkas – „Dantransa“, kurios garbę gina vienas naudingiausių Regionų krepšinio lygos žaidėjų Domantas Šeškus. Komandos bokštų V. Vaikšnio ir A. Snapaičio vedamas „Stadionas“ sėkmingai pradėjo dvikovą ir, nepaisant taiklių „Dantransos“ tolimų metimų, išsiveržė į priekį 23:17. Antrajame kėlinyje žiūrovai ir toliau galėjo mėgautis atkaklia ir emocinga kova taškas į tašką, o įpusėjus rungtynėms „Stadionas“ išlaikė tą patį 6 taškų pranašumą – 42:36. Trečiajame kėlinyje M. Gūžio, A. Tilindės ir D. Šeškaus metimai leido „Dantransai“ ir toliau išlaikyti intrigą, tačiau po truputį pradėjo ryškėti „Stadiono“ komandos pranašumas: prie V. Vaikšnio ir A. Snapaičio prisijungęs E. Višinskas pelnė 7 taškus, o „Stadiono“ persvara jau tapo dviženkle – 63:53. Ketvirtajame kėlinyje emocijos ir toliau liejosi per kraštus, o „Stadiono“ aukštaūgių nesustabdžiusi „Dantransa“ galiausiai buvo priversta nusileisti savo varžovams. „Stadionas“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 81:66.

„Stadiono“ komandos žaidėjas V. Vaikšnis nubaustas diskvalifikacine pražanga.

„Stadiono“ komandos žaidėjai A. Snapaitis ir M. Jančiauskas nubausti techninėmis pražangomis.

„Dantransos“ komandos žaidėjai A. Tilindė, D. Šeškus ir R. Gerbutavičius nubausti techninėmis pražangomis.

„Stadionas“ – „Dantransa“ 81:66 (23-17 19-19 21-17 18-13)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Stadionas“: A. Snapaitis 26, R. Marcinkevičius 17, V. Vaikšnis 15, E. Višinskas 13.
„Dantransa“: M. Gūžys 17, A. Tilindė 14, K. Chadakauskas 9, J. Davidavičius 8.

Paskutinėse 2023 metų rungtynėse susitiko „Kryžkelių plienas“ ir „Pušynė“. S. Valackos ir T. Gaulios dueto, pirmajame ketvirtyje kartu pelniusio net 19 taškų, vedamas „Kryžkelių plienas“ išsiveržė į priekį 23:22. Antrajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi M. Gečionis, pelnęs 7 taškus iš eilės, tačiau daugiau pagalbininkų „Pušynės“ komandoje neatsirado ir „Kryžkelių plienas“ iki didžiosios pertraukos dar šiek tiek padidino savo persvarą – 40:35. Kiek atsipūtę „Pušynės“ krepšininkai ėmė demonstruoti kur kas geresnį žaidimą tiek gynyboje, tiek puolime. Prie M. Gečionio prisijungė ir sėkmingai savo progas realizavę T. Švedas ir G. Andreikėnas, o galingą ketvirtį sužaidusi „Pušynė“ išsiveržė į priekį 59:51. Ketvirtajame kėlinyje „Kryžkelių plieno“ lyderis T. Gaulia pelnė dar 11 taškų, tačiau protingai žaidusi „Pušynė“ neleido savo priešininkams net pagalvoti apie intrigą ir galiausiai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 83:70.

„Pušynė“ – „Kryžkelių plienas“ 83:70 (22-23 13-17 24-11 24-19)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Pušynė“: M. Gečionis 30, G. Andreikėnas 18, D. Židanavičius 13, T. Švedas 10.
„Kryžkelių plienas“: T. Gaulia 23, A. Tichanovas 13, A. Babravičius 11, K. Česonis 10.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija

 

Komentarai

komentarai