Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 13-ojo turo susitikimų rezultatai

0
266

Kovo 3 d. Prienų sporto arenoje buvo žaidžiami Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 13-ojo turo susitikimai, o atkrintamųjų varžybų paveikslas jau po truputį ima ryškėti. Reguliarusis sezonas baigsis kovo 10 d., o ketvirtfinalių pradžia – kovo 17 d.

Nukraujavusi „BC Pakuonio-Energijos“ komanda žūtbūt siekė iškovoti tašką prieš pirmenybių autsaiderius „Azibets.lt“. Vis dėlto su spaudimu nesugebėję susitvarkyti pakuoniškiai nuo pirmųjų minučių turėjo vytis varžovus. Nuostabiai iš toli pataikiusi „Azibets.lt“ komanda kiek netikėtai išsiveržė į priekį 27:15. Po pertraukėlės „Azibets.lt“ krepšininkams varžovų krepšys tarsi užsirišo, o tuo pasinaudojęs „BC Pakuonis-Energija“ atsigavo ir ne tik pasivijo varžovus, bet įpusėjus rungtynėms jau buvo pirmaujančių vaidmenyje – 40:35. Po didžiosios pertraukos pakuoniškių spurtas ir toliau tęsėsi – M. Ylius smeigė 3 tolimus metimus ir „BC Pakuonio-Energijos“ persvara tapo dviženkle. Ketvirčio pabaigoje D. Mockus ir K. Valavičius keitėsi taikliais metimais, o Pakuonio komanda išlaikė solidų pranašumą – 64:50. Ketvirtajame kėlinyje „Azibets.lt“ ėmė spausti varžovus po visą aikštelę, o tokia taktika greitai davė vaisių – dviženklė „BC Pakuonio-Energijos“ persvara ištirpo ir intriga vėl sugrįžo. K. Valavičiaus reidai po krepšiu ir P. Maciulevičiaus tritaškiai leido „Azibets.lt“ komandai priartėti iki 5 taškų, tačiau pakeisti rungtynių eigą savo naudai jiems pritrūko laiko ir „BC Pakuonis-Energija“ iškovojo sunkią pergalę rezultatu 80:75.

„BC Pakuonis-Energija“ – „Azibets.lt“ 80:75 (15-27 25-8 24-15 16-25)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„BC Pakuonis-Energija“: D. Mockus 30, M. Ylius 16, L. Steponavičius 12, M. Staskevičius 11.
„Azibets.lt“: K. Valavičius 22, P. Maciulevičius 15, E. Balčiūnas 12, A. Levinskas 10.

Birštono sporto centro komanda rungtynių su „Stadionu“ pradžioje demonstravo tiesiog pavydėtiną taiklumą tiek iš toli, tiek iš artimesnių distancijų. I. Matulaitis ir D. Motiejūnas bombardavo varžovus taikliais metimais, o Birštono SC komanda išsiveržė į priekį. Tuo tarpu „Stadioną“ į priekį vedė 11 taškų pirmajame kėlinyje pelnęs E. Straigis, tačiau „Stadionui“ vis dar teko vytis varžovus – 21:25. Antrajame kėlinyje D. Motiejūnas ir I. Matulaitis ir toliau nemažino apsukų – šie du žaidėjai pelnė net 36 (!) pirmuosius Birštono komandos taškus ir tik tada taikliu baudos metimu pasižymėjo M. Varnagiris. Nors viso antrojo kėlinio metu „Stadionas“ buvo besivejančių vaidmenyje, ketvirčio pabaigoje A. Snapaitis pelnė 6 taškus iš eilės ir „Stadiono“ krepšininkai galiausiai išsiveržė į priekį – 52:48. Trečiajame kėlinyje Birštono SC komanda bandė persverti rezultatą savo naudai, tačiau į visus birštoniškių taiklius metimus „Stadionas“ atsakydavo tuo pačiu ir prieš ketvirtąjį kėlinį toliau išlaikė pranašumą savo pusėje – 73:64. Ketvirtajame kėlinyje „Stadionas“ užtikrintai pirmavo, tačiau M. Varnagirio ir D. Motiejūno taškai leido Birštono SC ekipai vėl priartėti iki 3 taškų. Birštono komanda turėjo galimybę ne tik išlyginti rezultatą, bet ir išsiveržti į priekį, tačiau lemiamu metu jų metimai skriejo pro šalį. Kilusį gaisrą sėkmingai užgesino 7 taškus pelnęs R. Marcinkevičius, o „Stadionas“ galiausiai iškovojo sudėtingą pergalę rezultatu 94:87.

„Stadionas“ – Birštono sporto centras 94:87 (21-25 31-23 21-16 21-23)

„Stadionas“: E. Straigis 26, A. Snapaitis 25, R. Marcinkevičius 17.
Birštono SC: D. Motiejūnas 35, I. Matulaitis 19, M. Varnagiris 16.

Be aukštaūgių žaidusi „Dantransa“ kiek netikėtai sėkmingai pradėjo dvikovą su pirmenybių lydere „Versme“. „Dantransos“ krepšininkai su D. Šeškumi priešakyje siuntė vieną tolimą metimą po kito į „Versmės“ krepšį ir išsiveržė į priekį 22:17. Antrajame kėlinyje „Dantransa“ ir toliau sėkmingai rungtyniavo puolime, tačiau „Versmė“ įjungė aukštesnę pavarą ir tradiciškai uraganiniu puolimu persvėrė rezultatą savo naudai. D. Jurgelionio dvitaškis su sirena leido „Versmei“ po dviejų kėlinių pirmauti 47:43. Po didžiosios pertraukos „Versmė“ ir toliau sėkmingai didino savo persvarą, kuri netrukus išaugo ir iki 20-ies taškų. „Dantransai“ šiame kėlinyje taškus rinko tik D. Šeškus ir T. Paplauskas, kurių dėka „Dantransai“ pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau stebint vaizdą aikštelėje „Versmės“ pergalė jau nebekėlė abejonių – 70:58. Ketvirtajame kėlinyje siautėję „Versmės“ snaiperiai tradicijų nelaužė ir vėl pelnė daugiau nei 100 taškų, o finalinė rungtynių sirena paskelbė „Versmės“ pergalę rezultatu 101:75. „Versmė“ po šios pergalės užsitikrino reguliariojo sezono nugalėtojų vardą.

„Versmė“ – „Dantransa“ 101:75 (17-22 30-21 23-15 31-17)

„Versmė“: D. Jurgelionis 21, O. Brazdžionis 20, M. Knyšius 19, A. Gedminas 13.
„Dantransa“: D. Šeškus 29, T. Paplauskas 13, M. Gūžys 12, K. Chadakauskas 11.
„Dantransos“ komandos atsarginių žaidėjų suolelis nubaustas technine pražanga.

Kovoje dėl trečiosios vietos reguliariajame sezone grūmėsi „PMVD-Tango pizza“ ir „BC Tūzų“ komandos. K. Okmano vedami „BC Tūzai“ dvikovą pradėjo rezultatu 10:0, tačiau „PMVD-Tango pizza“ greitai stabilizavo situaciją ir po E. Zamblausko tritaškio jau buvo priekyje 22:20. Antrajame kėlinyje ir toliau vyko kova taškas į tašką – nė vienai komandai nepavyko atitrūkti didesniu nei 3 taškų skirtumu. Įpusėjus rungtynėms „BC Tūzai“ turėjo minimalų pranašumą – 38:37. Trečiajame ketvirtyje „BC Tūzai“ didžiąją taškų dalį rinko baudų metimais, tuo tarpu „PMVD-Tango pizza“ komandoje sėkmingą atkarpą sužaidė K. Rimgaila ir M. Seilius – pirmasis sėkmingai grūmėsi varžovų baudos aikštelėje, o 3 M. Seiliaus tolimi metimai leido „PMVD-Tango pizzai“ šiek tiek atitrūkti – 59:55. Ketvirtajame kėlinyje „BC Tūzai“ ilgai negalėjo pataikyti iš toli, o tuo pasinaudojusi „PMVD-Tango pizza“ dar labiau padidino savo pranašumą – 66:57. Galiausiai „BC Tūzų“ snaiperiai vėl prabilo – net 4 tritaškiai iš eilės leido jiems spurtuoti 12:0 ir išsiveržti į priekį. „PMVD-Tango pizza“ lyderis P. Ivanauskas tuomet smeigė 2 tolimus metimus paeiliui ir nuo šio momento „PMVD-Tango pizza“ jau nebesustojo – sėkmingai baudų metimus realizavusi komanda galiausiai iškovojo svarbią pergalę rezultatu 78:71 ir užsitikrino 3-ąją vietą reguliariajame sezone.

„PMVD-Tango pizza“ – „BC Tūzai“ 78:71 (22-20 15-18 22-17 19-16)

„PMVD-Tango pizza“: P. Ivanauskas 15, K. Rimgaila 13, P. Bartkevičius 12, M. Seilius 11.
„BC Tūzai“: K. Okmanas 21, A. Jakubauskas 19, V. Miglinas 14.
„PMVD-Tango pizza“ komandos atsarginių žaidėjų suolelis nubaustas technine pražanga.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija