Pagerbti geriausi 2023 m. Prienų rajono sportininkai, treneriai, sportui nusipelnę asmenys

0
309

Geriausių 2023 m. sportininkų apdovanojimai yra kasmetinis labiausiai nusipelniusių rajono sporto bendruomenės atstovų pagerbimas, kurį organizuoja Prienų rajono savivaldybė. Jau ne pirmus metus ši sporto šventė organizuojama Prienų sporto arenoje. Kovo 1 d. arenoje susirinko gausus būrys Prienų krašto sportininkų, juos pasveikinti atvykusių draugų ir artimųjų, garbių svečių, tarp kurių – LR Kultūros ministerijos viceministras Rimantas Mikaitis, Lietuvos orientavimosi sporto federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Serva.

Sveikindamas sportininkus, trenerius, mokytojus su sporto pasiekimais Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas padėkojo jiems už krašto reprezentavimą šalyje ir pasaulyje, palinkėjo ir ateityje atkaklumo, gražių pergalių ir asmeninių laimėjimų. Nuoširdus ačiū tartas ir jaunųjų sportininkų tėveliams už didelį vaikų palaikymą bei skatinimą sportuoti.

Sveikinimo žodžius susirinkusiesiems taip pat tarė Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, pasidžiaugdamas puikiomis sąlygomis sportuoti ir treniruotis tiek lauke, tiek salėje ar baseine, vis didėjančiomis gretomis sportuojančių mokinių, savo pasiekimais prisidedančių prie Prienų krašto garsinimo.

Išdalinta sporto 10 nominacijų

Nominacijoms buvo galima siūlyti sportininkus, komandas ar trenerius, kurie 2023 metais tapo tarptautinių ir nacionalinių varžybų, Lietuvos moksleivių čempionatų, įtrauktų į atitinkamos sporto šakos federacijos varžybų metinį kalendorių, nugalėtojais ir prizininkais. Iš viso gautos net 47 paraiškos. Pateiktus pasiūlymus svarstė Prienų rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta komisija, kuri išrinko nurodytų nominacijų nugalėtojus ir parengė nominantų sąrašą. Prienų r. savivaldybės geriausių 2023 metų sportininkų rinkimų nominacijų nugalėtojais tapo:

1. „Metų sportininkas“ – Gvidas Sabeckis;

2. „Metų sportininkė“ – Indrė Beliūnė;

3. „Metų sporto komanda“ – Orientavimosi sporto klubas „Šilas“;

4. „Metų treneris“ – Giedrė Vaitauskienė;

5. „Metų jaunasis sportininkas“ – Dominykas Visockas;

6. „Metų jaunoji sportininkė“ – Ieva Sadauskaitė;

7. „Metų jaunimo sporto komanda“ – Prienų sporto centro aerobinės gimnastikos jaunučių grupinio pratimo penketukas: Miglė Damynaitė, Luknė Matusevičiūtė, Ieva Vaitkutė, Austėja Šeškutė, Austėja Žukauskaitė;

8. „Metų proveržis“ – Domas Barauskas;

9. „Metų atradimas“ – Vytautė Jasionytė;

10. „Už gyvenimo nuopelnus sportui“ – Stasė Viningienė.

Nominacijų „Metų sportininkas“, „Metų sportininkė“, „Metų sporto komanda“ ir „Metų treneris“ nugalėtojai buvo apdovanoti autorinėmis statulėlėmis, piniginiais prizais ir Prienų rajono savivaldybės mero padėkomis.

Nominacijų „Metų jaunasis sportininkas“, „Metų jaunoji sportininkė“ ir „Metų jaunimo sporto komanda“ nugalėtojai apdovanoti autorinėmis statulėlėmis, Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo padėkos raštais bei reprezentacinėmis dovanomis.

Nominacijų „Metų proveržis“, „Metų atradimas“ ir „Už gyvenimo nuopelnus sportui“ nugalėtojai apdovanoti autorinėmis statulėlėmis, Prienų rajono savivaldybės mero padėkos raštais bei reprezentacinėmis dovanomis.

Padėkomis ir reprezentacinėmis dovanomis paskatinti sportininkai, komandos ir treneriai, kurie buvo siūlomi nominacijoms gauti.

Apdovanojimus nominantams ir nusipelniusiems sporto atstovams įteikė meras A. Vaicekauskas ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas R. Zailskas.

Nominaciją už „Už gyvenimo nuopelnus sportui“ pelniusią Stasę Viningienę pasveikino kultūros viceministras R. Mikaitis ir LOSF generalinis sekretorius M. Serva.

Ir viceministras, ir generalinis direktorius dėkojo Savivaldybei už mokytojos, trenerės Stasės Viningienės pagerbimą ir įvertinimą, o visai krašto sporto bendruomenei – už teisingą pasirinkimą. Anot svečių, S. Vinigienė – žmogus, nusipelnęs visos Lietuvos orientavimosi sportui, išugdžiusi didelį būrį orientacininkų, kurie pelnė aukštus apdovanojimus ir garsino Lietuvą pasaulyje. M. Serva perdavė sveikinimus nuo Orientavimosi sporto federacijos ir visos orientavimosi sporto bendruomenės, palinkėjo sportininkams sėkmingų metų ir daug pergalių.

Šventės dalyvius pasirodymais džiugino aerobinės gimnastikos grupė ir vokalinė grupė „Sunshine“. Renginį vedė Prienų KLC Išlaužo laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorius, atlikėjas Deividas Dubinovas.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai