Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 11-ojo turo rezultatai

0
371

Vasario 18 d. Prienų KKSC salėje buvo sužaistos dar 4 Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 11-ojo turo rungtynės.

Nuostabiai rungtynes pradėjusio K. Okmano vedami „BC Tūzai“ iš karto ėmėsi darbo ir išsiveržė į priekį 29:23, o K. Okmanas vien pirmajame kėlinyje savo komandai pelnė net 19 taškų. Antrajame kėlinyje Kajus ir toliau nemažino apsukų pridėdamas dar 8 taškus, jam į pagalbą atėjo ir S. Kazevičius, o „BC Tūzai“ dar labiau padidino savo pranašumą – 55:41. Nors atrodė, kad „BC Tūzai“ antroje rungtynių dalyje užtikrintai nužygiuos pergalės link, „BC Pakuonis-Energija“ pagerino savo gynybą ir ėmė mažinti deficitą. Pakuoniškių didysis trejetas D. Mockus, R. Alutis ir J. Daukšas trečiajame kėlinyje kartu pelnė 18 taškų, o „BC Tūzų“ turėta dviženklė persvara prieš ketvirtąjį kėlinį aptirpo iki 6 taškų – 68:62. Lemiamu rungtynių metu „BC Pakuonis-Energija“ D. Mockaus tolimų metimų dėka spurtavo net 18:0 ir išsiveržė į priekį 80:68. „BC Tūzai“ tuoj pat atsakė spurtu 11:0 ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Vis dėlto amerikietiški kalneliai šioje vietoje nesibaigė – R. Alutis ir D. Mockus toliau rungtyniavo nesustabdomai, o fantastišką kėlinį sužaidusi „BC Pakuonio-Energijos“ komanda iškovojo netikėtą pergalę rezultatu 94:81.

„BC Pakuonis-Energija“ – „BC Tūzai“ 94:81 (23-29 18-26 21-13 32-13)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„BC Pakuonis-Energija“: D. Mockus 33, R. Alutis 27, J. Daukšas 20.
„BC Tūzai“: K. Okmanas 31, I. Sinkevičius 16, S. Kazevičius 10.
„BC Tūzų“ komandos žaidėjas I. Sinkevičius nubaustas technine pražanga.

„Stadiono“ ir „PMVD-Tango pizza“ komandų akistata prasidėjo apylygiai, tačiau antroje ketvirčio pusėje „Stadionas“ atitrūko ir išsiveržė į priekį 24:16. Tolimų metimų dėka „Stadionas“ antrajame kėlinyje ir toliau laikė rungtynių vadžias savo rankose, tačiau „PMVD-Tango pizza“, daugiausiai P. Bartkevičiaus pastangomis, po truputį ėmė mažinti atsilikimą ir įpusėjus rungtynėms atsiliko tik 41:43. Trečiajame kėlinyje „PMVD-Tango pizza“ galiausiai išsiveržė į priekį ir nuolat pirmavo nedideliu skirtumu. „PMVD-Tango pizza“ į priekį vedė 10 taškų pelnęs P. Ivanauskas, tačiau V. Vaikšnio metimai leido „Stadionui“ vėl priartėti – prieš lemiamą kėlinį „PMVD-Tango pizza“ buvo priekyje 64:59. Ketvirtojo kėlinio metu ir toliau tęsėsi atkakli kova – M. Jančiausko ir V. Vaikšnio traukiamas „Stadionas“ kvėpavo varžovams į nugaras, tačiau lemiamu metu P. Bartkevičiaus ir V. Celiešiaus tritaškiai gelbėjo „PMVD-Tango pizza“ komandą ir pastarieji iškovojo dramatišką pergalę rezultatu 76:73.

„PMVD-Tango pizza“ – „Stadionas“ 76:73 (16-24 25-19 23-16 12-14)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„PMVD-Tango pizza“: P. Ivanauskas 22, P. Bartkevičius 16, V. Celiešius 15, G. Vasiliauskas 12.
„Stadionas“: M. Jančiauskas 22, V. Vaikšnis 17, A. Petravičius 13, R. Marcinkevičius 11.
„Stadiono“ komandos žaidėjas M. Jančiauskas nubaustas technine pražanga.

Pirmajame kėlinyje puikiai iš toli pataikiusi „Azibets.lt“ sėkmingai pradėjo dvikovą su „Kryžkelių plienu“, tačiau savo fiziškumu naudojęsi „Kryžkelių plieno“ krepšininkai neleido varžovams atitrūkti ir po pirmojo ketvirčio išsiveržė į priekį 18:17. Antrajame kėlinyje „Kryžkelių plienas“ ėmė demonstruoti pavyzdingą gynybą ir visiškai supančiojo varžovų puolimą, o T. Gaulios ir A. Babravičiaus metimai leido „Kryžkelių plienui“ dar iki didžiosios pertraukos susikrauti solidų pranašumą – 43:24. Antroje susitikimo dalyje į visus „Azibets.lt“ bandymus priartėti „Kryžkelių plienas“ atsakydavo sėkmingais T. Gaulios ir A. Babravičiaus metimais, o pastarieji ir toliau užtikrintai pirmavo. M. Šalčius individualiais reidais dar bandė pagerinti „Azibets.lt“ reikalus ir atkurti intrigą, tačiau „Kryžkelių plienas“ užtikrintai įveikė savo varžovus rezultatu 76:52. „Kryžkelių plienui“ tai buvo antroji pergalė šiose pirmenybėse, kuri leidžia pakovoti dėl vietos atkrentamosiose varžybose. Tuo tarpu „Azibets.lt“ ir toliau lieka nepatyrusi pergalės skonio.

„Kryžkelių plienas“ – „Azibets.lt“ 76:52 (18-17 25-7 15-13 18-15)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Kryžkelių plienas“: T. Gaulia 23, A. Babravičius 15, K. Česonis 13.
„Azibets.lt“: P. Maciulevičius, E. Balčiūnas ir M. Šalčius po 11.
„Azibets.lt“ komandos žaidėjas E. Balčiūnas nubaustas technine pražanga.

Niekaip iš nesėkmių liūno neišbrendančiai Birštono sporto centro komandai ir vėl teko spręsti sudėtingą uždavinį, kadangi šįkart jų laukė galingai rungtyniaujanti „Pušynė“. Nors „Pušynė“ startavo geriau ir komandinio žaidimo dėka iškart pabėgo nuo savo priešininkų, tačiau Birštono SC krepšininkams pavyko neleisti „Pušynės“ komandai nutolti dar labiau – 15:21. Beje, Birštono SC komandai visus taškus šiame kėlinyje pelnė vos du žaidėjai – I. Pikas ir V. Diškevičius. Po pertraukėlės „Pušynė“ ir toliau demonstravo sėkmingą žaidimą tiek gynyboje, tiek puolime, o M. Gečionio, G. Andreikėno ir T. Švedo trio vedama „Pušynė“ susikrovė ir dviženklį pranašumą – 37:26. Trečiajame kėlinyje Birštono SC komandai buvo pavykę priartėti iki 6 taškų, tačiau tada „Pušynė“ surengė spurtą 14:0 taip pateikdama rimtą paraišką dar vienai pergalei. Tuo tarpu Birštono SC krepšininkai varžovų gynybą bandė pralaužti pavieniais veiksmais, tačiau tai padaryti pavyko vieninteliam L. Marčiulioniui, kuris šiame kėlinyje savo komandai pelnė 11 taškų. Po trijų kėlinių „Pušynės“ pranašumas buvo daugiau nei įtikinamas – 63:44. Ketvirtajame kėlinyje I. Pikas dar bandė gelbėti birštoniškius, tačiau G. Andreikėno ir E. Kebliko metimai galiausiai įtvirtino lengvą „Pušynės“ pergalę rezultatu 85:73.

„Pušynė“ – Birštono SC 85:73 (21-15 16-11 26-18 22-29)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Pušynė“: E. Keblikas 25, G. Andreikėnas 17, T. Švedas 16, M. Gečionis 13.
Birštono SC: I. Pikas 26, V. Diškevičius ir L. Marčiulionis po 15.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija

Komentarai

komentarai