Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimas“ laikraščio krepšinio pirmenybių 8 turo rezultatai

0
1594

Sausio 21 d. turėjusios vykti rungtynės tarp „Savivaldybės” ir „Vietinių” komandų buvo nukeltos į vasario 19 d. savaitgalį. Rungtynės įvyks, tačiau, kaip rodo vasario 12 d. susitikimų rezultatai, tai tebus formalumas, nes sekmadienį jau paaiškėjo komandų galutiniai išsidėstymai turnyrinėje lentelėje, kurių nepakeistų jokia „Savivaldybės“ ir „Vietinių“ susitikimo baigtis.

Praėjusiame sezone į dvidešimtuką, o 2014-2015 metų sezone į penkioliktuką geriausių teisėjų LKL patenkantis A. Gelažius išmeta ginčo kamuolį ir prasideda pirmosios rungtynės Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ vasario 12 d. tarp Pažėrų ir Pakuonio komandų.

Pažėrai pateisindami favoritų vaidmenį pirmuosius du kėlinius spindi puolime pelnydami vienodai taškų abejuose ketvirčiuose – po 29, taip pat neblogas darbas gynyboje duoda savus vaisiu, atitinkamai praleisti 14 ir 16 taškų į kėlinuką leidžia susikurti beveik dvigubą persvarą: 58:30. Rungtynių nugalėtojas aiškus jau didžiosios pertraukos metu. Trečiajame ketvirtyje krepšinio mėgėjai tiesiog mėgaujasi puolimu, gynybą pamiršdami. Abi komandos surenka po lygų taškų – 30:30. Visgi paskutines10 minučių Pažėrai dar kartą pabėga į priekį, laimėdami kėlinuką daugiau nei dvigubai 32:14, o rungtynes 120:74. Pažėrai užtikrintai patenka į sekantį etapą, tiesa dar nežinodami, kokią dovaną jiems padovanos Stakliškių krepšininkai.

Pažėrai – Pakuonis 120:74 (29:14; 29:16; 30:30; 32:14)

Rezultatyviausi žaidėjai:
Pažėrai: M. Kudirka 25 tšk., J. Pranevičius 23 tšk., D. Petkevicius 22 tšk..
Pakuonis: G. Gylys 28 tšk., B. Beliūnas 26tšk., R. Tarcijonas 11 tšk.

Antrajame susitikime Dvariuko-Prienų seniūnijos ir Garliavos komandos grūmėsi dėl patekimo į stipresniųjų pogrupį ir galimybės pasirungti dėl 1-6 vietų. Rungtynėse kova virė nuo pirmų iki paskutinių minučių. Akivaizdaus skirtumo nebuvo galima įžvelgti nei vieno ketvirčio pabaigoje, visgi tiksint paskutinėms rungtynių minutėms, beveik 50 taškų kartu sudėjus D. Šeškaus ir A. Tilindės vedama Dvariuko-Prienų seniūnijos komanda įrodė, jog yra vertesni būti tarp 6 pajėgiausių Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių pirmojo etapo komandų. Dvariukas-Prienų seniūnija šventė pergalę 88:83.

Dvariukas-Prienų seniūnija – Garliava 88:83 (16:13; 23:25; 26:20; 23:25)

Dvariukas-Prienų seniūnija: A. Tilindė ir D. Šeškus po 24 tšk., A. Petkevicius 15 tšk.
Garliava: G. Jankauskas 28 tšk., Ž. Kaminskas 16 tšk., M. Juodis 14 tšk.

Trečiajame susitikime jėgas aiškinosi „Vietinių“ ir Balbieriškio „Ringio“ komandos. Kiekvienais metais ir su lyderių komandomis nebijantys grumtis balbieriškiečiai šįkart įrodė pranašumą prieš pirmenybių debiutantus „Vietinius“.

Nors „Vietiniai“ rungtynių pirmąją pusę ir sužaidė geriau bei prieš pertrauką turėjo 3 taškų pranašumą, trečiajame kėlinyje taškų skirtumui nepasistūmėjus nei į vieną nei į kitą pusę, balbieriškiečiai nusprendė reikalus sutvarkyti ketvirtajame kėlinyje ir surengę spurtą bei laimėję paskutinį ketvirtį 16:27 šventė pergalę 16:27.

„Vietiniai“ – Balbieriškio „Ringis“ 68:76 (16:14; 20:19; 16:16; 16:27)

„Vietiniai“: V. Celiešius 25 tšk., P. Gylys 20 tšk., D. Skaudžius 11tšk.
Balbieriškio „Ringis“: A. Sakavickas 30 tšk., K. Aliulis 13 tšk., A. Kurapka 11 tšk.

Paskutiniame susitikime mažai kas netikėjo „Stadiono“ pergale prieš ne stipriausios sudėties pastaruoju metu susirenkančią Stakliškių ekipa. Nors rungtynėse ir sprendėsi netik „auksinių“ taškų dalybos, bet ir „Stadiono“ likimas, praėjusių metų čempionai tam didelės reikšmės, matyt, nesuteikė, o gal patikėjo laimėję rungtynes po pirmosios pusės, nes didžiosios pertraukos metu švieslentėje degė skaičiai 43:29 „Stadiono“ naudai.

Stakliškių kapitono T. Švedo tokie „Stadiono“ pareiškimai neįtikino ir po didžiosios pertraukos išėję stakliškiečiai driokstelėjo puolime 21:33, o į rungtynes sugrįžo intriga. Ketvirtajame ketvirtyje virė nuožmi kova, tačiau E. Kebliko vedami stakliškiečiai nesustojo ir ketvirtį laimėję 13:19, šventė pergalę 81:77, o praėjusių metų čempionus „Stadiono“ krepšininkus pasiuntė varžytis žemesniajame pogrupyje antrajame etape.

„Stadionas“ – Stakliškės 43:29 (25:19; 18:10; 21:33; 13:19)

„Stadionas“: R. Marcinkevičius 25 tšk., M. Jančiauskas 13 tšk., R. Gerbutavičius 9 tšk.
Stakliškės: M. Židanavičius 19 tšk., A. Kaminskas 18 tšk., E. Keblikas 12 tšk.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija