Prienai sulaukė svečių iš tarptautinio Šv. Lozoriaus korpuso

0
2628

Rugpjūčio 31 d. Prienų r. savivaldybėje lankėsi tarptautinio Šv. Lozoriaus korpuso prezidentas Volfgangas Štainhartas ir Lietuvos Lozoriaus korpuso vadas, generolas majoras Giedrius Petružis. Svečius priėmė meras Alvydas Vaicekauskas, jis pasidžiaugė, kad Prienai sulaukė išskirtinio šios organizacijos dėmesio. V. Štainharto teigimu, Lozoriaus sąjunga jau 10 metų veikia 120 pasaulio šalių ir vienija apie 23 000 narių.

Organizacija veikia savanorystės ir asmeninių lėšų principu, be jokio nario mokesčio ir siekia taikos, padeda socialiai atskirtiems žmonėms, benamiams, nepriklausomai nuo religijos, įsitikinimų ar partiškumo. Organizacija suteikia pagalbą didelių avarijų, stichinių nelaimių metu. Nuo 2014 m. Lozoriaus sąjunga turi patariamąjį balsą Jungtinių Tautų Organizacijoje (JTO), o 2017 m. buvo nominuota Nobelio taikos premijai gauti. Nors šios premijos negavo, prezidento nuomone, tai buvo didelė garbė ir didžiulis jų veiklos įvertinimas.

Prezidentas V. Štainhartas už nuoširdų bendradarbiavimą padėkojo merui A. Vaicekauskui, mero pavaduotojui A. Marcinkevičiui, administracijos direktoriui E. Visockui ir išreiškė viltį, kad organizacijos planuojamos veiklos (aviatorių kursai) Pociūnuose bus sėkmingos.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai