Prasideda kelių remonto darbai

0
515

Visi norime ir siekiame gyventi kokybiškoje aplinkoje, todėl Savivaldybė stengiasi, kiek finansiškai išgali, kasmet tvarkyti ir gatves, ir automobilių stovėjimo aikšteles. Pernai aikštelės buvo atnaujintos Balbieriškyje, Jiezne, o šiemet užbaigtas nemažas ir svarbus projektas Prienuose – atnaujinta ir praplėsta automobilių stovėjimo aikštelė ir šaligatviai prie Vytauto gatvės 27 daugiabučio namo. Šaligatvių danga pritaikyta žmonėms su negalia, įrengtas kiemo apšvietimas.

Šios automobilių stovėjimo aikštelės sutvarkymas – ne vienintelis toks projektas. Planuojama šiemet dar atnaujinti automobilių stovėjimo aikštelę prie Prienų turizmo ir informacijos centro.

Be šių darbų, artimiausiu laiku mieste bus remontuojama kelio atkarpa tarp Vilniaus g. 4 ir Vilniaus g. 16 namų. Per vasarą planuojama pakoreguoti šaligatvį Kauno g. – įrengti nuolydžius ties išvažiavimais iš kiemų, kad dviratininkams, paspirtukininkams, jaunoms šeimoms su vaikų vežimėliais būtų patogiau važiuoti šia gatve. Taip pat bus pratęstas šaligatvis J. Brundzos g. (sprendimas priimtas Eismo saugumo komisijoje), iki perėjos bus pratęsti šaligatviai ir Dariaus ir Girėno bei Žemaitės g. Planuojamas Mėlynių g. ir Bruknių g. kapitalinis remontas. Taip pat bus kapitališkai suremontuota Miškininkų g. (kalnas nuo Kauno g. link miškų urėdijos).

Šiais metais vyks darbai ir seniūnijose (kai kuriems objektams jau perkami rangos darbai, kitiems rengiami techniniai projektai). Ruošiamasi kapitališkai remontuoti Grafų Pacų g. ir Naujosios g. Jiezno m. bei Maironio g. Išlauže, įrengiant šaligatvį.

Jiezne ir Jiezno seniūnijoje laukia keli mažesni objektai – sankasos suformavimo darbai Prano Bieliausko g. ir Sokonių k.

Stakliškių sen. šiais metais numatytas Žaliosios g. (gatvės dalis nuo Prienų g.) Stakliškių k. kapitalinis remontas. Paprastojo remonto darbai laukia Mokyklos g. Užuguosčio k., taip pat bus atnaujinta Alšios g. dalis ir sutvirtintas šlaitas prie vandens telkinio Trečionių k. Jau nupirkti rangos darbai Verknės g. Pikelionių k., taip pat Pakrovų k. kelio remontui.

Paprastojo remonto darbai laukia Išlaužo sen. Čiudiškių k. Jaunimo g., o Balbieriškio mstl. bus atliekamas Parko g. kapitalinis remontas, įrengiant šaligatvį.

Vienas didelis objektas jau baigiamas – tai Veiverių sen. Papilvio k. Jūrės kelio, vedančio per 5 sodininkų bendrijų teritorijas, kapitalinis remontas.

Paminėti tik svarbesni objektai, o per šiuos metus visame rajone bus vykdoma ir daug mažesnių gyvenamosios aplinkos bei viešųjų erdvių gerinimo darbų.

Anot Prienų r. savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko, jeigu bus sėkmingas renkamas Savivaldybės biudžeto pajamų planas, Savivaldybė, kaip ir pernai, skirs papildomai lėšų iš biudžeto kelių tvarkymui. Be viso to, bus ieškoma ir kitų finansavimo šaltinių. Tokiu atveju dar šiemet eilės gali sulaukti ir kiti savivaldybės kelių (gatvių) rekonstrukcijos ar remonto prioritetiniame sąraše esantys objektai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai