Po ketvirtojo Dakario ralio varžybų etapo „Agrorodeo“ komanda užima 49-ą vietą

0
2040

1Po ketvirtojo varžybų etapo bendroje įskaitoje „Agrorodeo“ komanda užima 49-ą vietą. Šiame etape Dariaus Biesevičiaus kurtas automobilis finišą pasiekė 57-as.

Lietuviams teko įveikti 427 kilometrus greičio ruože. Tiesa, dalyviams pirmiausiai teko išsiropšti iš klampyne virtusios, kurią visą naktį merkė gausus lietus.

„Agrorodeo“ komandai pasikartojo turbinos darbo problema, kurios simptomus ekipažas jau buvo pajutęs ir ankstesnę dieną. Komandos mechanikai viską perrinko, tačiau iš lenktynininkų juos pasiekė žinia, kad turbina vėl streikuoja. Negana to „Agrorodeo“ komandos nariai suprato, kad sugedo galinis pusašis.

Svarbiausia yra tai, kad šiuo metu Dakare vyksta maratoninis etapas, kuomet du greičio ruožus iš eilės lenktynininkai turės įveikti be jokios mechanikų pagalbos.

„Šiandien korta nekrito. Streikuoja turbina ir galinis kairysis pusašis. Tiek lipant į kalną, tiek purve ar smėlyje be turbinos ir vieno rato gana sunku finišuoti. Nusprendėm važiuoti avariniu režimu, tarsi turistai. Prasikeikėme, bet nėra kitos alternatyvos. Rytoj bus tas pats, nes šiandien nėra serviso. Dabar maratoninės dienos. Rytoj po greičio ruožo jau galėsime susitikti su mechanikais. Manau, kad jie atras vaistų“, – žiniasklaidai sakė V.Žala.

Kitiems lietuvių ekipažams sekėsi geriau, bendroje įskaitoje B. Vanago komanda jau 39-a, A. Juknevičiaus komanda 40-a.

Gera

Komentarai

komentarai