Po atnaujinimo duris atvėrė Veiverių KLC Skriaudžių laisvalaikio salė

0
613

Rugsėjis šiemet dosnus švenčių ir įkurtuvių Prienų krašte. Nuskambėjus Rugsėjo 1-ajai, netrukus buvo perkirpta Prienų baseino atidarymo juostelė, o Rugsėjo 24 d. po remonto oficialiai pristatyta ir Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro Skriaudžių laisvalaikio salė.

Joje galės burtis meno kūrėjai, mėgėjų meno kolektyvų nariai ir visa gausi bendruomenė, prie kurios šventinį vakarą prisijungė ir daug svečių.

Simbolinę salės atidarymo juostelę perkirpo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, LR Seimo narys Andrius Palionis, Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro direktorė Elena Simonavičienė, rangovo UAB „Mačiūnai“ komercijos direktorius Algirdas Zdanys.

Sveikindamas susirinkusiuosius meras A. Vaicekauskas pasidžiaugė, kad prieš penketą metų tik svajone buvusi salės kaip daugiafunkcės (kad ja galėtų naudotis ir saviveiklininkai, ir pagrindinės mokyklos mokiniai) vizija tapo realybe. Pažymėdamas, jog netrukus atvers duris ir Kalendorių muziejus, meras palinkėjo, kad šis pastatas būtų visad gyvas, o Skriaudžiai taptų dar didesniu traukos centru. Visam Veiverių KLC kolektyvui meras linkėjo sėkmės, o direktorei Elenai Simonavičienei įteikė simbolinę dovaną.

Administracijos direktorė J. Zailskienė, stebėdamasi naujos salės jaukumu ir elegancija, visiems Skriaudžių krašto gyventojams linkėjo įprasminti čia savo lūkesčius ir svajones.
Išnaudoti šiuolaikiškai įrengtą daugiafunkcę salę bendruomenės reikmėms, nepristigti naujų idėjų šventėms ir daug kitų palinkėjimų išsakė ir Seimo narys A. Palionis, mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Algis Marcinkevičius, Kultūros, turizmo ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis, kiti svečiai.

Renginyje skambėjo VDU muzikos akademijos studentų koncertinė programa.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai