Pasveikino trynukų susilaukusią jauną šeimą

0
4621

Praėjusių metų gruodžio viduryje Prienuose gyvenantys Rosita Biekšaitė ir Vytautas Baranauskas susilaukė trynukų – dviejų dukryčių Ramintos ir Andrėjos ir sūnaus Danieliaus. Mažyliai gimė truputį daugiau nei 2 kg (viena mergytė – 1850 kg) svorio, bet visi sveiki ir gražūs.

Šių metų sausio 17 d. sustiprėjusius, ūgtelėjusius trynukus ir laimingus tėvelius su dovanomis ir sveikinimais aplankė Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir laikinai einanti Socialinės paramos skyriaus vedėjo pareigas Sandra Mekionienė. Meras linkėjo mažiesiems augti stipriems, sveikiems, o tėveliams nepritrūkti meilės, kantrybės ir jėgų užauginti dorus, garbingus, savo kraštą mylinčius žmones. Nors trynukai gimė metų pabaigoje ir iki 2018-ųjų pritrūko tik kelių savaičių, meras pabrėžė, kad tai yra viena iš gražiausių dovanų artėjančiam Lietuvos 100-mečiui ir Prienams. (Prienų krašte trynukai buvo gimę tik daugiau nei prieš dešimtį metų).

Padėkoję už sveikinimus ir dėmesį, tėveliai pasidalino kasdieniais rūpesčiais ir džiaugsmais bei ateities planais. Dabar kartu su trynukais ir dviejų metų sūneliu Emiliu šeima glaudžiasi mažame, bet jaukiame vieno kambario bute, mažuosius pakaitomis padeda prižiūrėti abiejų tėveliai.

Meras ir laikinoji Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja pasiūlė šeimai pagalbą įsigyjant socialinį būstą, bet Rosita ir Vytautas tikino norintys šeimos namus kurti savo jėgomis ir planuojantys, artimųjų padedami, įsigyti nuosavą būstą. Jeigu iškiltų problemų ar sunkumų, prireiktų pagalbos, jaunieji tėveliai paraginti drąsiai kreiptis į Savivaldybę.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai