Pasitarime su seniūnais kalbėta apie kasdieninius darbus, bendradarbiavimą ir gyventojų skiepijimą

0
438

Pasitarimai su seniūnais – tradiciniai susitikimai, kurių metu aptariami aktualiausi šiandienos klausimai, problemos, jų sprendimo būdai.

Spalio 5 d. Savivaldybėje vykusiame pasitarime Savivaldybės vadovai, seniūnai, skyrių vedėjai bei specialistai aptarė kelių priežiūros, darbo su dokumentų valdymo sistema ir dokumentų administravimo, gyventojų vakcinacijos, pasiruošimo kitų metų darbams ir biudžeto planavimo klausimus.

Savivaldybės meras A. Vaicekauskas atkreipė dėmesį, kad skiepijimosi nuo COVID-19 ligos tempai sumažėję, ir paragino seniūnus bendradarbiauti su socialiniais darbuotojais, šeimos gydytojais kviečiant gyventojus aktyviau skiepytis.

Labiausiai neramu dėl garbingo amžiaus – 80 m. ir vyresnių gyventojų, kurių iki šios dienos paskiepyta 62,6 proc. (prieš savaitę buvo 62,4 proc.).

Kadangi COVID-19 situacija kasdien prastėja (vien per paskutinę parą rajone nustatyta 20 naujų koronaviruso atvejų), gyventojų švietimas ir vakcinacija turėtų būti visų įstaigų ir organizacijų bendras darbas ir bendras tikslas.

Pasitarimo metu administracijos direktorė J. Zailskienė seniūnams priminė, kad visos lėšos – ir iš Kelių priežiūros programos, ir iš savivaldybės biudžeto – seniūnijų kelių priežiūrai jau paskirstytos ir darbai turi būti atlikti iki gruodžio mėnesio vidurio. Taip pat pateikta informacija apie artimiausiam Tarybos posėdžiui ruošiamą bendradarbiavimo dėl viešojo transporto maršrutų sutartį, kuriai pritarus, būtų atidarytas maršrutas iš Kauno iki Jūrės per Prienų rajono savivaldybės teritoriją.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai