Paprienės bendruomenės vakaronė

0
2697

3Lietingą spalio 23-sios vakarą Paprienės bendruomenės nariai rinkosi į vakaronę, kurios metu rinko tradicinį patiekalą.

Paprienės bendruomenės pirmininkė Jūratė Zailskienė pasidžiaugė, kad renginyje dalyvavo ne tik bendruomenės nariai, bet ir Prienų r. savivaldybės tarybos narė Rasa Ivanauskienė, Prienų miesto seniūno pavaduotoja Irena Stasytienė, VšĮ Prienų ligoninės direktorė Jūratė Milaknienė bei Prienų pirminės sveikatos priežiūros centro vyr. gydytojas Artūras Ivanauskas su kolektyvų nariais.

Irena Stasytienė pasidžiaugė renginiu ir palinkėjo bendruomenei sėkmingos veiklos. O štai Prienų gydymo įstaigų vadovai svarstė, kad jie labiau ne svečiai, bet bendruomenės nariai, nes visi darbuot4ojai labai daug laiko praleidžia būtent Paprienėje.

Į renginį paprieniškiai atsinešė pačių įvairiausių patiekalų. Tai ir „Birutės mozaika“, „Aldonos mišrainė“, „Dainoros konkorėžiai“, „Onutės sumuštiniai“, „Editos širšių medus“ – visų ir neišvardysi!

Pirmiausiai patiekalai buvo pristatyti, paskanauti, o po balsavimo paaiškėjo, kad Paprienės tradiciniu patiekalu tapo milžiniško dydžio ir nuostabaus skonio Prienų PSPC atneštas sūris. Per plauką nuo nugalėtojų atsiliko VšĮ Prienų ligoninės darbuotojų kugelis su nesuskaičiuojama galybe padažų, „Nijolės obuolių pyragas“ iš natūralių produktų ir „Leonoros ragaišis su sviestuku“. Na, o seniūno pavaduotojos specialųjį prizą laimėjo „Sabotaičių bučkis“ su salotomis ir varške.

2Pasveikinę laimėtojus, visi smagiai sukosi ratelyje, dainavo ir buvo labai dėkingi muzikantui Vidui. O Birutės ir Leonoros atneštos Paprienės praeities nuotraukos ne tik kėlė nostalgiją, bet ir žadino domėjimąsi istorija.
Ypač nuoširdžiai dėkojame VšĮ Prienų ligoninės direktorei Jūratei Milaknienei, kuri sudarė galimybę renginį organizuoti jų lauko salėje. Vakaronė pavyko – buvo linksma ir jauku, o besiskirstydami dalyviai jau planavo kitus susitikimus – ir darbinius, ir pramoginius.

Paprienės bendruomenės informacija

Komentarai

komentarai