Pakiliai rungtyniavę šiauliečiai antrą kartą per savaitę įveikė „CBet“ krepšininkus

0
1379

„Šiauliai“ (3-5) antrą kartą per savaitę nugalėjo Prienų „CBet“ (4-5) krepšininkus, tiesa, šįkart tai padarė LKL čempionate ir padarė lengviau – Antano Sireikos auklėtiniai namuose varžovus įveikė 84:69 (20:14, 23:18, 24:22, 17:15).

Įdomu tai, jog šios rungtynės buvo antrasis komandų tarpusavio susirėmimas iš trijų per devynias dienas – praėjusios savaitės viduryje šiauliečiai svečius namuose po rimtos kovos nugalėjo ir Karaliaus Mindaugo taurės antrojo etapo rungtynėse (85:80), o trečią kartą ekipos susitiks trečiadienį Prienuose, kur paaiškės į kitą KMT etapą pateksianti ekipa.

Šiame susitikime buvo pasiektas ir vienas neeilinis pasiekimas – trečiojo kėlinio pabaigoje Mindaugas Lukauskis perėmė kamuolį ir įsirašė į LKL istoriją tapdamas pirmuoju krepšininku lygos istorijoje, perėmusiu 1000 kamuolių.

Šiauliečiai dvikovos eigą kontroliavo nuo pat rungtynių pradžios, o antrojo kėlinio starte jų persvara pirmą kartą pasiekė ir dviženklę ribą (32:20).

Atrodė, kad trečiajame kėlinyje šiauliečiai atsakys į visus dar likusius klausimus, mat nesunkiai puolime radę geras progas atakuoti šeimininkai netrukus perlipo ir 20 taškų ribą (60:38), tačiau Prienų komandą dvikovoje išlaikyti bandė tritaškiais prapliupęs Lukas Uleckas – daugiausiai jo pastangomis „Šiaulių“ persvara buvo kiek apmažinta (65:54).

Ketvirtajame kėlinyje „CBet“ dar bandė surengti lemiamą šturmą, tačiau Antano Sireikos auklėtiniai jį atlaikė ir iškovojo trečiąją savo sezono pergalę.

„CBet“ komandoje liepsnojo geriausias karjeros „Betsafe–LKL“ karjeros rungtynes sužaidęs Lukas Uleckas. Šis pataikė net 6 tritaškius iš 10, iš viso surinko 21 tašką ir buvo rezultatyviausias savo karjeros rungtynes.

Prienų komandoje taip pat debiutavo ir iš Kauno „Žalgirio“ pasiskolintas Kerras Kriisa. Debiutinėse rungtynėse jis pelnė 1 tašką.

Prieš rungtynes individualaus apdovanojimo sulaukė šiauliečių vidurio puolėjas Rokas Gustys, kuriam buvo įteiktas prizas kaip naudingiausiam spalio mėnesio lygos žaidėjui.

„Šiauliai“: Rokas Gustys 18 (8 atk. kam.), Kevinas Hardy 13, Aurimas Urbonas 12, Benas Griciūnas 10;

„CBet“: Lukas Uleckas 21 (6/10 trit.), Martynas Varnas 14, Arnas Velička 13 (5 kl.), Vaidas Čepukaitis 10.