OSK „Šilo“ komanda tarp prizininkų Lietuvos klubų taurės varžybose

0
3021

Biržų rajone esančiame Kirdonių kaimo apylinkių miške paaiškėjo stipriausi šių metų Lietuvos orientavimosi sporto klubai. Į kovą stojo 34 komandos, sudarytos iš 11 sportininkų, tarp kurių turėjo būti vyrų ir moterų, elito atstovų bei veteranų ar jaunimo grupių dalyvių.

Komandoms reikėjo įveikti 11 etapų 60 kilometrų estafetę su 223 kontroliniais punktais.

„Šilo“ orientacininkams pradžia nebuvo labai sėkminga ir po trijų etapų komanda buvo tik devinta, tačiau palaipsniui artėjome prie lyderių.

Įveikusi tris veteranams arba jaunimui iki 16 metų ir tris etapus skirtus moterims, „Šilo“ komanda jau buvo penktoje vietoje. Savo etapus įveikus Kęstučiui Nenartavičiui ir Vytautui Beliūnui, nuo trečios vietos Vilniaus „Perkūno“ klubo skyrė jau tik kelios sekundės. Paskutiniu etapu beveik kartu startavo Vilniaus „Perkūno” atstovas Darius Sadeckas ir Prienų „Šilo” komandos narys Algirdas Bartkevičius.

Visą distanciją kova vyko apylygė, tačiau finišo arenoje pirmasis pasirodė A. Bartkevičius „Šilo“ komandai „parnešęs“ trečiąją vietą. Komandai atstovavo: Milda Radzivonaitė, Rokas Lipnickas, Zenonas Radzivonas, Andrius Valatka, Rimvydas Arlauskas, Deimantė Motiejūnaitė, Indrė Beliūnė, Akvilė Bartkevičiūtė, Vytautas Beliūnas, Kęstutis Nenartavičius ir Algirdas Bartkevičius.

Čempionais tapo Vilniaus „Ąžuolo“ klubas, antrąją vietą užėmė Šiaulių „Igtisos“ ekipa.

2019 metais konkursą vykdyti Lietuvos klubų taurės varžybas laimėjo Prienų „Šilas“. Varžybos vyks rugpjūčio 31 dieną Balbieriškio girioje.

OSK „Šilas“ informacija

 

Komentarai

komentarai