Nepriklausomybės atkūrimo futbolo turnyras

0
2442

111Šių metų kovo 11 d. Nepriklausomybės atkūrimo 25- mečio proga „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko salės futbolo turnyras, kuriame dalyvavo Kauno Žaliakalnio progimnazija, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Karmėlavos BBG, Birštono SC ir dvi Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos komandos.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Varžybose galėjo dalyvauti 9 klasių ir jaunesni mokiniai. Labai šauniai rungtyniavo „Ąžuolo“ II komanda, kurią sudarė 6 klasių ir jaunesni mokiniai, netgi vienas trečiokas. Jie, be baimės grūmėsi su daug vyresniais savo varžovais. Pogrupiuose užėmę 3-ias vietas, dėl 5-6 vietos susitiko „Ąžuolo“ II komanda ir Karmėlavos BBG. Deja, 1:3 nugalėjo svečiai. Dėl 3-4 vietos varžėsi „Ąžuolo“ I komanda ir Žaliakalnio progimnazija. Šį kartą nugalėjo šeimininkai 3:2.

Finalas vyko tarp svečių komandų. Jame susitiko Birštono SC ir Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Rezultatu 5:1 nugalėjo Birštono SC komanda, jie ir tapo turnyro nugalėtojais, antri liko Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, treti – Prienų „Ąžuolo“ progimnazija.

222Komandų vadovai ir žaidėjai buvo apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis, prizininkai medaliais.

Kęstutis Joneliūnas

Komentarai

komentarai