„Mes galime 2015“

0
1971

55„Mes galime“ šventė jau vyko devintąjį kartą. Prienų Laisvės aikštėje susirinko didelis būrys Lietuvos patriotų ir sporto entuziastų, nes kaip ir kiekvienais metais, minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, vyksta ir įvairių amžiaus grupių bėgimo varžybos.

Daug gerų emocijų sukėlė jau tradicija tapusi vėliavos pagerbimo ceremonija, kurią prieš pakeliant, Prienų krašto gyventojai galėjo palaikyti savo rankose.

Kaip ir kiekvienais metais krašto gyventojus viliojo mugė, kuri šiais metais buvo ypač gausi prekių pasirinkimu: nuo maisto produktų iki įvairių rankų darbo dirbinių. Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai pristatė profesijas.

Mažuosius prieniečius džiugino policijos draugas Amsius, kuris kartu su tvarkos sergėtojais kvietė susipažinti su jų darbe naudojama įranga.

Prienų Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai supažindino norinčius su savo darbo ypatumais, buvo galima apsirengti ugniagesių drabužiais ir pasimatuoti kaukę su deguonies balionu.

DSCF7739„Revuonos” pagrindinės mokyklos kolektyvas pristatė 50 metrų ilgio Pilietiškumo ir Draugystės juostą, kuri buvo rekordiškai ilga, ją galėjo pinti visi norintys, didžiąją dalį jos nupynė „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai.

Vytauto Didžiojo šaulių 2-oji rinktinės šauliai virė tikrą kareivišką košę ir ja vaišino šventės dalyvius.

Renginio dalyvius linksmino Prienų krašto kolektyvas „Nemuno krantai”.

„Gera Prienuose“

 

Komentarai

komentarai