Naujuosius mokslo metus pradėjo Prienų rajono Trečiojo amžiaus universitetas

0
504

Rugsėjo 21 d. naujuosius mokslo metus pradėjo gausus būrys Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) lankytojų, nusiteikusių nuolat tobulėti, mokytis, keliauti, kasdien ką sužinoti nors naujo.

Mokslo metų atidarymo šventėje Prienų kultūros ir laisvalaikio centre dalyvavo ir svečiai – Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Laimutė Jančiukienė, Tarybos kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto komiteto pirmininkas Deividas Dargužis.

Prienų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Danutė Stankevičienė, pasidžiaugdama gausiai susirinkusia TAU bendruomene, kalbėjo, kad apie Prienų TAU jau yra žinoma ne tik rajone, bet Lietuvoje. „Mus dažnai kviečia kolegos iš kitų rajonų, taip pat esame visos Lietuvos nacionalinės TAU asociacijos nariai – tai mus džiugina ir įpareigoja“, – sakė direktorė, padėkodama universiteto lankytojams už kantrybę, ištikimybę, sąmoningumą, atsakingą paskaitų lankymą. Visų lankytojų vardu taip pat padėkojo Savivaldybės merui už rūpinimąsi universiteto reikalais. Už suteiktas patalpas TAU veiklai ir gražų bendradarbiavimą dėkojo ir visam Kultūros ir laisvalaikio centro kolektyvui.

Įžanginės kalbos metu direktorė trumpai pasidalijo mintimis apie praėjusių metų TAU veiklą, renginius, bendras keliones ir palinkėjo visiems sėkmės bei gražaus buvimo kartu.

„Jeigu kiti universitetai dejuoja, kad sunku surinkti studentų, tai Prienuose Trečiojo amžiaus universitetas kiekvienais mokslo metais vis pasipildo studentais, o mūsų būrys didėja. Tai didžiausias džiaugsmas tiems, kurie mąstėm, galvojom ir priėmėm sprendimą, kad tokios veiklos reikiaׅ“, – prisimindamas prieš penketą metų priimtą sprendimą įkurti TAU kalbėjo meras, pakviesdamas universiteto lankytojus ir visus prieniečius aktyviai naudotis visa jau sukurta ir plečiama infrastruktūra: viešosiomis erdvėmis, pėsčiųjų takais, treniruoklių aikštelėmis, baseinu, Bendruomenės laisvalaikio ir užimtumo centru – pasinaudoti visomis galimybėmis stiprinti fizines galias ir gerinti emocinę sveikatą.

Po šventinės oficialiosios dalies koncertinę programą dovanojo LASS Prienų filialo vokalinis ansamblis „Puriena“ (vad. Onutė Matusevičiūtė), Algimantas Jazbutis ir jo vadovaujama Prienų kultūros ir laisvalaikio centro pramoginės muzikos grupė „Solo Plius“.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai