Nacionalinio visuomenės sveikatos centro padėka Savivaldybei už pagalbą valdant COVID-19 pandemiją

0
578

Rugsėjo 15 d. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (toliau – NVSC) prie Sveikatos apsaugos ministerijos Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas, Giedrė Aleksienė įteikė padėką Prienų rajono savivaldybei už paramą sudėtingu, kupinu iššūkių ir išbandymų metu.

„Vertiname Jūsų geranorišką iniciatyvą ir nuoširdžią pagalbą valdant COVID-19 pandemiją“, – pabrėžė padėką Savivaldybės merui Alvydui Vaicekauskui įteikdama G. Lasienė. Padėka už bendradarbiavimą ir indėlį įveikiant pandemijos iššūkius buvo įteikta ir Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui.

Padėkodami už įvertinimą ir meras, ir administracijos direktorė Jūratė Zailskienė pažymėjo, kad pandemija nuo pat pradžių parodė, koks svarbus vaidmuo tenka savivaldybei ir jai pavaldžioms sveikatos, socialinėms ir kitoms įstaigoms kovojant su pandemijos iššūkiais vietos lygmeniu.

Savivaldybės vadovai tarė ačiū Visuomenės sveikatos biuro kolektyvui, NVSC, NVSC Kauno departamento Prienų skyriaus vadovams bei darbuotojams už pagalbą ir bendrą darbą.

Susitikime, kuriame taip pat dalyvavo NVSC Kauno departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Orina Ivanauskienė, NVSC Kauno departamento Prienų skyriaus vedėjas Almiras Skiauteris, mero patarėja Agnė Dargužienė, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Sandra Mekionienė, savivaldybės gydytojas Virginijus Slauta, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Ilona Lenčiauskienė ir specialistai, trumpai aptarta epidemiologinė situacija, kalbėta apie epidemiologų darbo sąlygų gerinimą bei galimybes surengti nuotolinį NVSC ir rajono švietimo įstaigų vadovų susitikimą ir aptarti aktualius švietimo įstaigoms klausimus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai