LKL mūšyje „Mažeikiai“ nugalėjo „Prienus“

0
2018

pLietuvos krepšinio čempionate (LKL) eilinį pralaimėjimą išvykoje patyrė Prienų „Prienai“ (6-24) nusileidę Mažeikių „Mažeikiai“ ekipai 70:62 (22:10, 17:17, 19:18, 12:17).

Prieniškiai prastai pradėję rungtynes po pirmų minučių turėjo 7 tašku deficitą (3:10). Po paprašytos Prienų komandos trenerio minutės pertraukėles žaidimas išsilygino, tačiau „Prienai“ nesugebėjo gerai užbaigti kėlinio ir pralaimėjo pirmą kėlinį dviženkliu skirtumu (10-22).

Antrą kėlinį penkiais taškai iš eilės spurtavę prieniškiai sumažino persvarą 7 taškais (15-22). Vėliau „Mažeikiai“ susigrąžinę dviženklę persvarą kėlinį baigė pirmaudami (39-27).

Trečiajame kėlinyje ekipos ir toliau žaidė taškas į tašką, o pranašumą išlaikė „Mažeikiai“. Gynyboje gerai sužaidusi Mažeikių ekipa sugebėjo padidinti savo persvarą iki 15 taškų (56:41).

Paskutinį kėlinį prieniečiai pradėjo spurtu devyniais taškais (61:54). Mažeikių krepšininkai atsakė tolimu metimu, taip susigrąžindami dviženklį skirtumą (64:54). Likus žaisti 2 minutėms „Prienai“ sužaidė blankiai ir pralaimėjo 15 kartą iš eilės 70:62.

„Prienai“: Martynas Linkevičius 19 tšk., Domantas Šeškus 15 tšk., Dominykas Milka 14 tšk.

„Mažeikiai“: Darius Pakamanis 16 tšk., Raimundas Danys 15 tšk., Darius Tarvydas 12 tšk., Tyleris Olanderis 9 tšk., Arvydas Gydra 8 tšk.