Pavasariška Prienų socialdemokratų dovana rajono moterims

0
2716

IMG_7065Jau devintus metus iš eilės Prienų skyriaus socialdemokratai pakviečia rajono moteris į tradicinę Kovo 8-osios šventę, kiekvienai atėjusiai nuoširdžiai dovanodami tai, ko niekada nebūna per daug: gėles ir dėmesį. O kad tai svarbu, įrodė sujudimas Prienuose – jau iš anksto su šypsena veide moterys būreliais rinkosi į šventę, kol galop Prienų kultūros ir laisvalaikio centro salė nepajėgė talpinti visų šventės dalyvių. Sveikindamas susirinkusias moteris Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų skyriaus pirmininkas, kandidatas į Prienų rajono savivaldybės merus Alvydas Vaicekauskas pasidalino įžvalgomis, kad šiuolaikinėms moterims tikrai nelengva, nes joms keliami dideli lūkesčiai, tikintis, kad moterys suspės būti ne tik geromis darbuotojomis, bet kartu ir puoselėti jaukius namus, todėl linkėjo joms ir stiprybės, ir moteriškumo.

Moteris nuoširdžiai sveikino ir LR Seimo Pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas, kartu besidžiaugdamas moterų socialdemokračių laimėjimais rinkimuose. Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas pasidalino viltimi, kad moterys sulauks iš vyrų tikrai daug meilės ir pagarbos, o mūsų skyriaus kuratorius Antanas Jodauga negailėjo švelnių žodžių teikdamas joms rožes.

IMG_6905Šventės metu tradiciškai įteiktos Metų Moters nominacijos. Nuo 2006 metų jomis apdovanotos jau 44 rajono moterys. Šios tarptautinės šventės proga kandidatūras Metų moters nominacijai už nuopelnus rajono bendruomenei, darnią šeimą, pasiekimus darbe, visuomeninę veiklą teikia rajono gyventojai, organizacijos ir kolektyvai. Gautas kandidatūras kruopščiai įvertina Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų skyriaus vyrai. Jų bendru sutarimu šiemet įteiktos keturios nominacijos „Metų Moteris“.

Viena iš jų – Editai Jakimavičiūtei, Prienų r. savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vyriausiajai specialistei. Edita puikiai atlieka tiesiogines savo pareigas darbovietėje, yra mylima mama ir dukra. Nuo 2000 m. ji – LSDP Prienų skyriaus narė, visuomeniniais pagrindais dirbanti šio skyriaus atsakingąja sekretore.

Kita nominacija įteikta Anelei Lukjančuk, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro Naujosios Ūtos laisvalaikio salės renginių organizatorei, dirbančiai jau 26-tus metus. Anelė 12 metų vadovauja vaikų ir jaunimo mėgėjų teatrui, o jos suburtas mėgėjų teatras pernai atšventė savo veiklos 25-metį. Nuoširdi, veikli ir energinga vadovė sutelkia kolektyvus dalyvauti ne tik rajono, bet ir regioninėse šventėse, festivaliuose, renginiuose, konkursuose.

Nominacija taip pat įteikta Violetai Ražanskienei, UAB „Vita Simplex“ šeimos klinikos bendrosios praktikos gydytojai. Violetą nominuoti pasiūlę UAB „Vita Simplex“ šeimos klinikos kolektyvo kolegos pirmiausia pabrėžia tai, jog ji padaro daugiau negu priklauso pagal Hipokrato priesaiką ar pareigas, pagarbą užsitarnauja gerumu ir darbais, todėl yra verta būti Metų Moterimi.

Dar viena nominacija įteikta Reginai Vintienei, Prienų globos namų socialinei darbuotojai. Regina yra Lietuvos ir Prienų rajono politinė veikėja, ilgametė Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų rajono skyriaus narė. Prienų rajone pradėjusi dirbti mokytoja ji visą gyvenimą liko šiam kraštui ištikima: dirbo pedagoginį darbą, vadovavo Šilavoto pagrindinei mokyklai, vėliau dirbo socialinį, administracinį vadovaujamą darbą.

Prienų socialdemokratų rengiama Kovo 8-osios šventė pelnytai jau radusi svarbią vietą rajono renginių kalendoriuje. Galima būtų spėlioti, kas šiemet lėmė tokį išskirtinį renginio populiarumą – šilta pavasariška diena, muzikos grupės „Patruliai“ koncertas, dovanoti rožių žiedai ar susidomėjimas apdovanojimais… Bet akivaizdu viena – auginti ir puoselėti Kovo 8-osios šventės tradiciją padeda nuoširdus, nesumeluotas dėmesys Prienų rajono moterims, nes jos to vertos.

Renata Pavlavičienė

Komentarai

komentarai