Laukia išvyka į Izraelį

0
2738

Prienų rajono savivaldybė ir Prienų „Žiburio“ gimnazija bendradarbiauja su Izraelio ambasada. Vasario 11-18 d. šešių gimnazistų ir mokytojo laukia edukacinė išvyka į Izraelį. Kelionė finansuojama Prienų rajono savivaldybės lėšomis. Mokinių atrankoje dalyvavo gimnazistai, kurie dalyvauja Gabių vaikų ugdymo programoje (anglų k. / istorija).

Sausio 10 d. „Žiburio“ gimnazijos komanda (Paulina Mozūraitė, Andrėja Klimaitė, Goda Lukoševičiūtė, Sofija Volungevičiūtė, Povilas Damynas ir Jaunius Dagilis bei anglų kalbos mokytoja Vilija Gustaitytė) vyko į Kauno Jono Jablonskio gimnaziją susitikti su Izraelio ambasados atstovais Lietuvoje – ambasadoriumi Amiru Maimonu, atstove spaudai Agne Goldbergaite bei kitų savivaldybių mokyklų komandomis dėl vasario mėnesį vyksiančios išvykos.

Susitikimo metu susipažinome su ambasados veikla, su Izraelio kultūra ir kalba, išmokome pasakyti pagrindinius žodžius hebrajų kalba, aptarėme kelionės programą, taip pat žiūrėjome videofilmą, kuriame savo patirtimi dalinosi mokyklos, kurios dalyvavo tame pačiame projekte praėjusiais metais. Atsisveikinant organizatoriai mokyklų komandoms padovanojo mokomosios literatūros apie Izraelį bei kuprinę su ambasados inicialais. Taip pat gavome keletą namų darbų užduočių, viena iš jų – parengti savo mokyklos komandos pristatymą.

Dėkojame Prienų rajono savivaldybei ir Izraelio ambasadai už galimybę dalyvauti šiame projekte.

Sofija Volungevičiūtė, II d klasė, Prienų „Žiburio“ gimnazija

Komentarai

komentarai