„Sėsk, broliuk, po uosiu!“

0
3559

1 Saulėtą rugpjūčio 20 dieną Paprienės gyventojai rinkosi prie paminklo, kur prasidėjo kaimynų šventė „Sėsk, broliuk, po uosiu!“.

Viešose erdvėse buvo paruoštos vietos įvairioms varžyboms – stalo tenisui, smiginiui, petankei, krepšinio baudų mėtymui.

Veikė ir erdvė, skirta vaikams, kur mažieji, vadovaujami Kristinos ir Adomo, piešė kreidelėmis, lenktyniavo dviratukais ir paspirtukais, žaidė vandens balionėliais.

Veikė sveikos gyvensenos klubo „Versmenė“ (vadovė Leonora Kalantienė) paruošta arbatinė, kurioje buvo galima paskanauti ne tik įvairių rūšių arbatų, bet ir sveikuoliškų užtepėlių, ragaišių ir dar daug kitokių skanumynų.

3Po varžybų šventės dalyviai rinkosi į VšĮ Prienų ligoninės lauko salę, kurioje pirmininkė Jūratė apdovanojo rungčių nugalėtojus, o koncertavo ir vakaronę pravedė liaudiškos muzikos ansamblis „Domeikavos seklyčia“ (vad. Virginija Stunžėnienė).

Nuoširdžiai dėkojame mūsų partneriams VšĮ Prienų ligoninei ir jos direktorei Jūratei Milaknienei, sveikos gyvensenos klubui „Versmenė“ ir Prienų rajono savivaldybei.

Šventė pavyko – buvo daug azarto, kovos, geros nuotaikos ir kaimyniškos bendrystės.

Paprienės bendruomenės informacija

Komentarai

komentarai