Prienų rajone jau veikia dvidešimt šešios saugios kaimynystės grupės

0
1348

1 Geri kaimynai – tarsi gyvenimo dovana, apie kurią dažnai lyg ir pamirštame. Artimiau susipažinę, pabendravę, įgyjame ne tik gerų draugų, tačiau ir padedame vieni kitiems saugiai gyventi. Saugiai žmogus jausis tik tada, kai nebus abejingas ir pats aktyviai įsijungs į kovą su nusikalstamumu.

Saugi kaimynystė moko gyventojus: padaryti savo namus, kurti asmeninę erdvę ne tokią patrauklią nusikaltėliams, bendrauti su kaimynais, atskleisti įtartiną veiklą kaimynystėje.

Rugpjūčio 4-ąją Prienų rajono Jiezno seniūnijos Vėžionių kaimo gyventojai  susibūrė į saugios kaimynystės grupę „Vėžioniškiai“.

Rugpjūčio 5 dieną Prienų rajono Pakuonio seniūnijos Laikiškių kaime įkurta saugios kaimynystės grupė „Laukiškės“.

Jau įrodyta, kad tuomet, kai patys gyventojai imasi atsakomybės rūpintis savo namų saugumu ir išdrįsta policijai pateikti informaciją apie įtartiną veiklą kaimynystėje, poveikis būna kur kas veiksmingesnis.

Teisėsaugininkai ragina nebūti abejingus savo ir kaimynų saugumui ir kviečia burtis į saugios kaimynystės grupes. Prašome norinčius burtis į saugios kaimynystės grupes kreiptis į seniūniją prižiūrintį apylinkės inspektorių arba bendruomenės pareigūnę Jolitą Sinkevičienę tel.: (8 319) 62 63, mob. tel. (8 610) 29 147. Atminkite, kad tik vieningi ir budrūs kaimynai gyvena saugiai.

Prienų PK informacija

Komentarai

komentarai