Komisijoje aptarti eismo saugumo gerinimo klausimai

0
834

Vasario 21 d. Prienų r. savivaldybėje vyko Eismo saugumo komisijos, kuriai vadovauja mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, posėdis. Posėdyje išnagrinėti septyni klausimai, priimti nutarimai.

Komisija pritarė Veiverių seniūnijos prašymui laikinai įrengti kelio ženklus Nr. 314 „Ribota masė“ sodų bendrijos „Beržas“ teritorijoje. Pažymėta, kad seniūnijos, atsižvelgdamos į oro sąlygas ir siekdamos apsaugoti kelius, turi teisę laikinai įrengti automobilių masę ribojančius kelio ženklus. Kitam prašymui įrengti papildomus greitį ribojančius ženklus Veiverių sodų bendrijos „Beržas“ teritorijoje nepritarta. Argumentuota, kad sodų bendrija „Beržas“ ir Girininkijos kelias (VE-201) yra Byliškių kaimo teritorijoje, kurioje galioja greičio ribojimas iki 50 km/h.

Atsižvelgdama į Savivaldybės administracijos prašymą įrengti perėjas Jiezne, kelyje Nr. 3309, sutampančiame su Vytauto g. (tarp namų Nr. 30 ir Nr. 29), ir Prienuose, kelyje Nr. 3306, sutampančiame su Kęstučio g. (ties Nemuno pakrante), bei gatvės atitvarus ties įvažiavimu į panaikintą kelią, Komisija nutarė kreiptis į Automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos, kad ši išduotų leidimą.

Kreipimasis dėl kelio ženklų „Aklakelis“ ir „Gyvenamoji zona“ įrengimo Liepų g., Išlaužo kaime, atidėtas. Nutarta įpareigoti Išlaužo seniūniją seniūnijos ataskaitiniame susirinkime kartu su Liepų gatvės gyventojais aptarti šį klausimą ir artimiausiame Eismo saugumo komisijos posėdyje pateikti gyventojų nuomonę.

Nutarta patenkinti Prienų lopšelio-darželio „Saulutė“ prašymą prie įstaigos įrengti kelio ženklus: Nr. 303 „Važiuoti draudžiama“ ties įvažiavimu į lopšelio-darželio aikštelę; po 2 kelio ženklus Nr. 333 „Stovėti draudžiama“ abiejose Kauno g. pusėse ir po 1 kelio ženklą Nr. 336 „Apribojimų pabaiga“ Kauno g. (turgaus pusėje), prie kelio ženklų Nr. 333 „Stovėti draudžiama“ papildomus 2 kelio ženklus Nr. 823 „Darbos dienos“. Šie ženklai bus įrengti Kauno g. tarp namų Nr. 11–23, siekiant užtikrinti eismo saugumą ir riboti automobilių stovėjimą.

Administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus prašymui dėl saugumo priemonių įrengimo Prienų Vytauto g. pritarta iš dalies. Prie Vytauto g. 4C esančio namo leista įrengti kelio ženklą Nr. 333 „Stovėti draudžiama“, taip pat pasiūlyta pagal galimybes su UAB „Ekonovus“ suderinti atliekų išvežimo grafikus ir prie stovėjimą draudžiančio ženklo įrengti papildomas lenteles. Situaciją dėl automobilių, stovinčių prie atliekų surinkimo aikštelės adresu Vytauto g. 1, ir ženklų įrengimo nutarta išanalizuoti detaliau ir pateikti sprendimus kitame Eismo saugumo posėdyje.

Komisija pritarė Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus pasiūlymui dėl eismo saugumo gerinimo Prienuose. Nutarta Savivaldybės administracijai pateikti siūlymus dėl žiedinės sankryžos J. Basanavičiaus g. ir Kauno g. sankryžoje bei automobilių stovėjimo aikštelės Tyliojoje g. įrengimo.

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Komentarai

komentarai