Kelių remonto darbų apžiūra!

0
519

Džiugu, kad darbai visur vyksta, kaip suplanuota, todėl noriu padėkoti ir mūsų specialistams, atsakingiems už kelių remonto projektų įgyvendinimą, už atsakingumą ir pareigingumą.

Manau, Balbieriškio žmonės džiaugiasi išasfaltuotomis automobilių stovėjimo aikštelėmis prie pagrindinės mokyklos ir daugiabučio namo, Paprūdžių kaimo gyventojams pagerės susisiekimas, ten baigiama asfaltuoti ilga pagrindinė gatvė.

Trumpesnė, bet labai reikalinga vietiniams, gatvė remontuojama ir Dūmiškių kaime, kur gyvena daug tvarkingų ir rūpestingų sodininkų bendrijos gyventojų, akį traukia labai gražus, išpuoselėtas gyvenamasis kvartalas. Norėtųsi, kad šis asfaltuojamas kelias vėliau dar būtų pratęstas ir susijungtų su magistraliniu keliu. Keliai – viena opiausių ir daugiausia dėmesio bei rūpesčio reikalaujančių sričių.

Stengiamės padaryti kiek įmanoma daugiau darbų, bet finansiniai ištekliai, deja, riboti. Nežiūrint į tai, jog gauname finansavimą iš kelių direkcijos, kasmet skiriame vis daugiau lėšų ir iš savivaldybės biudžeto. Jeigu pernai iš biudžeto papildomai buvo skirta virš 400 tūkstančių eurų, tai šiemet – jau daugiau nei milijonas eurų. Bet ir to maža, norint išpildyti visus gyventojų lūkesčius. Apie juos žinome, daug važinėjame, bendraujame su gyventojais, išklausome, todėl kiek išgalės leidžia tvarkome ir tvarkysime kelius toliau.

Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas

Komentarai

komentarai