„Kaip šauksi, taip ir atsišauks“!

0
177

Į nuoširdų Ramunės Celešienės kvietimą, sušildyti slaugos namuose Kalėdas sutinkančių ligonių kojas, atsiliepė toks didelis būrys gerų širdžių, kad užteks keliems slaugos ir globos skyriams. Siūlai, kojinės važiavo iš visos Lietuvos, Iš Nidos, Viešvilės, Padrečių, Birštono.

Veiverių seniūnijos moterys išnaudodamos pertraukėles nepaleisdavo virbalų iš rankų, o kas nemokėjo puolė mokytis, kas mokėjo pagelbėjo.

Moterys siuntė kojines, savo pasiutus maišelius ir nerašė savo pavardžių, perduodamos, kad geri darbai daromi tyliai. Net ir norėdami negalėtume padėkoti asmeniškai ar pagarsinti darbščiųjų geradarių. Todėl sakome visiems, prisidėjusiems prie Skriaudžių bibliotekos ir Veiverių bendruomenių akcijos nuoširdžiausią ačiū.

Dėkojame vyriausiai 89 metų mezgėjai, 87 metų močiutei iš Nidos, kurios kojines atsiuntė duktė. Viktorijai, kuri pati nemezgė, tačiau nupirko kojines iš socialinių dirbtuvių, tokiu būdu sudalyvaudama net dvejuose geruose darbuose, galingas ačiū.

Ačiū darbštuolei nuo Vilniaus, kuri pati nevaikšto, ir paprašiusi virbalų bei siūlų mezgė ir dar mezga. Gauti iš gerų rankų siūlai nukeliavo net keletui moterų, kurios vis mezga ir mezga. Ramunė tik spėjo vykti į paštą ar paštomatą, pasiimti mums labai brangius siuntinius. „Rankų darbo kojinių rojus“, „Tvarios megztos kojinės“ šie sambūriai jungia darbštuoles moteris, gebančias pradžiuginti ir sušildyti savo darbais.

Džiugu, kad Tvarios kojinės mezga ne iš naujų siūlų, o ardo mezginius ir atgaivina juos kitam gyvenimui. Su didele šiluma priėmėm kojines iš Bendruomeninių vaikų globos namų gyventojų, Visom mūsų moterims norime didžiai padėkoti už akcijos palaikymą, už kojines, pirštines, tapkutes, už paramą, kuri leido nupirkti mielas smulkmenėles ir vaišes.

Nuostabus ačiū veiveriškėms Albinai ir Janinai. Jos visas kojines išmatavo, supakavo, pačios mezgė ir siūlų dovanojo. Visi mezginiai jau supakuoti, papuošti žaisliukais ir paruošti dovanoti. Jūsų nuoširdžius linkėjimus perduosime į Veiverius, Šilavotą, Prienus.

Veiverių bendruomenės informacija

Komentarai

komentarai