Jubiliejinėje Mokytojo dienos regatoje dalyvavo ir Savivaldybės komanda

0
488

Spalio 8-ąją estradoje prie Nemuno vyko tradicinė ir šiemet jau jubiliejinė,15-oji, bei pati gausiausia „Mokytojo dienos regata Mero taurei laimėti 2021“.

Kaip sakė Regatos dalyvius sveikindamas ir gražios šventinės nuotaikos linkėdamas meras Alvydas Vaicekauskas, šiais metais Regata dalyvių ir sirgalių gausa prilygo tradicinei Prienų šventei.

Jubiliejinės šventės dalyvius taip pat pasveikino „Žiburio“ gimnazijos direktorė Irma Kačinauskienė, Tarptautinės irklavimo federacijos vykdomosios tarybos narys Algirdas Raslanas. Tarp svečių buvo ir Prienų r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas, Lietuvos irkluotojas, olimpietis, Pasaulio ir Europos čempionas porinių keturviečių valčių klasėje Dovydas Nemeravičius, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai.

Mokytojo dienos regatoje dėl Mero taurės vikingų laivais varžėsi 21 komanda, tarp dalyvių ir svečiai iš Kauno Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus bei Klaipėdos Jūrų skautai, taip pat tėvų, mokytojų bei Prienų rajono savivaldybės komandos.

Savivaldybės komanda savo pogrupyje atplaukė pirma, o galutinėje įskaitoje užėmė šeštąją vietą.

Po įtemptų ir aistringų varžybų paaiškėjo ir nugalėtojai. Mero taurę iš A. Vaicekausko rankų atsiėmė Stakliškių gimnazijos komanda. Antrąją ir trečiąją vietas laimėjo „Žiburio“ gimnazijos IVad ir IIIad komandos. Komandas apdovanojo Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, Savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo, turizmo ir sporto komiteto pirmininkas Deividas Dargužis.

Mokytojo dienos regatoje vyko ne tik lenktynės vikingų laivais, bet ir įvairios netradicinės rungtys ir estafetės ant kranto, meninė programa, dalyviai buvo vaišinami žuviene ir netradicine koše.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai