Išlaužo vasaros šventėje – Savivaldybės sveikinimai ir padėkos

0
2845

Praėjusį šeštadienį Išlaužo seniūnijoje vyko krašto vasaros šventė, skirta Vietovardžių metams paminėti bei Išlaužo vardo 275 metų jubiliejui.

Su švente susirinkusiuosius sveikino Prienų r. savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė. Ji įteikė Savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko padėkas tiems, kurie daugiausiai prisideda, kad Išlaužo kraštas augtų ir klestėtų: Išlaužo parapijos klebonui Viliui Sikorskui, UAB „Kesberta“ vadovui Robertui Grabauskui, UAB „Keliūta“ vadovui Kęstučiui Ruseckui, UAB „Jono ir Tomo autopaslaugos“ vadovui Tomui Zaleckui.

Sveikinimo žodžius tarė Išlaužo seniūnas Tomas Skrupskas, Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapijos klebonas V. Sikorskas. Buvo prisiminta miestelio istorija, pasidžiaugta aktyviausiais seniūnijos pagalbininkais ir švenčių rėmėjais.

Tradiciškai šventėje buvo verdama ir ragaujama žuvienė. Šiais metais dėl skaniausiosios vardo varžėsi trys žuvienės – AB „Išlaužo žuvis“ virėjų, jungtinės seniūnaičių komandos ir kaimo turizmo sodybos „Šaltupis“. Skaniausia išrinkta seniūnaičių virta žuvienė, o jos virėjai apdovanoti seniūnijos dovanomis.

Susirinkusiuosius linksmino vietos saviveiklininkai ir svečiai iš Ilgakiemio, Balbieriškio, Alšėnų, Prienų, grupė „Lietuvaičiai“ ir Trakų kultūros rūmų šokio ir ugnies studija „Čiūtyta“. Nemažai pramogų skirta mažiesiems, visi šventės dalyviai buvo kviečiami prisijungti prie iniciatyvos „Laimingas Prienų kraštas“.

Šventę vainikavo įspūdingas fejerverkas. Sekmadienį už Išlaužo krašto žmones buvo meldžiamasi Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčioje.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai