Iškovotos dvi Lietuvos taurės

0
1715

2019 m. lapkričio 23 d. vyko baigiamasis Lietuvos taurės jaunimo grupių varžybų etapas. Šiose varžybose sprendėsi galutinė visų metų Lietuvos taurės varžybų įskaita.

Prienų badmintono klubą šiose varžybose atstovavo 6 jaunieji badmintono žaidėjai. Visų metų įdirbis nenuėjo veltui ir jaunieji mūsų klubo badmintono žaidėjai iškovojo dvi pirmas vietas bendroje įskaitoje ir kėlė į viršų Lietuvos taures bei du Lietuvos taurės medalius.

Dj grupėje Nerijus Juodsnukis kartu su Arijumi Baranausku įveikė visus varžovus ir tapo ketvirtojo etapo nugalėtojais, o tuo pačiu Nerijus tapo ir bendros įskaitos nugalėtoju, o Arijus tapo 2-ios vietos laimėtoju ir buvo apdovanotas Lietuvos taurės medaliu, o Nerijui buvo įteikta Lietuvos taurė.

Vienetų grupės bendroje įskaitoje Nerijus iškovojo 2-ją vietą ir buvo apdovanotas Lietuvos taurės medaliu. Cj grupėje Ugnius Mikalauskas kartu su porininku iš Vilniaus iškovojo 2-ją vietą, o taip pat Ugnius tapo vyrų vieneto bendros įskaitos nugalėtoju ir džiaugėsi jau antrus metus iš eilės iškovota Lietuvos taure.

Stipriausioje Bj grupėje Deivydas Žilinskas kartu su porininku iškovojo 3-ją vietą. Sveikiname Ugnių Mikalauską ir Nerijų Juodsnukį bei kitus prizininkus su iškovotomis taurėmis ir medaliais.

Prienų badmintono klubo informacija

Komentarai

komentarai