Investicijų į Veiverių kraštą tikslas – gerinti gyvenimo sąlygas ir kokybę

0
2716

Sausio 10 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas lankėsi Veiverių seniūnijoje. Meras domėjosi, kaip vyksta Socialinių globos namų ir savarankiško gyvenimo namų įrengimo darbai, su rangovais aptarė rūpimus klausimus. Šiuo metu remontuojamas tuščias ligoninės pastato korpusas.

Maždaug 650 kv. m ploto patalpų pirmame ir antrame aukšte bus įrengti 25 gyvenamieji kambariai (1–3 lovų), administracinės bei kitos patalpos socialinės globos paslaugoms teikti. Veiverių PSPC vadovė pasidžiaugė sklandžiu bendradarbiavimu su statybos darbus atliekančios UAB „Stafas“ vadovais ir statybininkais.

Lankydamasis Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje meras apžiūrėjo po remonto atsinaujinusią įstaigą. Gimnazijos direktorė aprodė atnaujintas erdves, pasidžiaugė spalvingais koridoriais, šviesiomis klasėmis, pritaikytomis įvairių dalykų mokymui. Patalpos jau paruoštos ugdymui, laukiama tik inventoriaus – suolų, stalų, lentų.

„2018 metais Veiveriams ir šiam kraštui, manau, buvo skirta nemažai dėmesio. Remontuota gimnazija, įrengtos ir atidarytos papildomos ikimokyklinio ugdymo grupės Veiveriuose ir Skriaudžiuose, atnaujinti visoje seniūnijoje šviestuvai, vasarą pastatyti biotualetai, kapitališkai sutvarkyta Orbitos gatvė Skriaudžiuose, Juodbūdyje prisidėta prie vandens gręžinio įrengimo.

Jau pavasarį Veiveriuose bus užbaigti įrengti vietos gyventojams ir kitiems socialinės medicininės priežiūros reikalingiems žmonėms pritaikyti globos ir savarankiško gyvenimo namai, taip pat būtina pagerinti sąlygas poliklinikos gydytojams ir pacientams. Planuojamas ir Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro atnaujinimas“, – kalbėdamas apie Veiveriams skirtas investicijas pabrėžė meras.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai