„Gyvenimo“ pirmenybių trečiosios vietos laimėtojai „Stadiono“ krepšininkai

0
1473

IMG_8085Kovo 22 d. Prienų sporto ir pramogų arenoje įvyko baigiamieji Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybių susitikimai.

Rungtynėse dėl trečiosios Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybių vietos susitiko „Stadiono“ ir „Savivaldybės“ komandos.

Apmaudu, bet „Savivaldybės“ komandai negalėjo padėti čiurnos traumą patyręs komandos lyderis Šarūnas Stiklakis bei atkrintamosiose varžybose taip ir nepasirodęs komandos įžaidėjas – Paulius Kamarauskas. Visgi tai nesutrukdė „Savivaldybės“ komandai priešintis pirmenybių favoritais laikytiems „Stadiono“ krepšininkams.

Po pirmųjų penkių minučių žaidimo rezultatas buvo lygus 10-10, o pirmąjį kėlinį „Stadionas“ laimėjo dviejų taškų skirtumu 24-22.

Dvylika taškų antrajame kėlinuke pelniusio Domanto Šeškaus vedama „Stadiono“ komanda antrąjį kėlinį laimėjo 19–14 ir prieš didžiąją pertrauką jau turėjo 9 taškų pranašumą.

Trečiajame ketvirtyje „Savivaldybės“ krepšininkai komandinių pastangų dėka sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 3 taškų 56-59.

Ketvirtajame kėlinyje „Stadiono“ krepšininkai buvo susikūrę 13 taškų pranašumą, tačiau M. Birbalo, T. Kavaliausko, T. Simanavičiaus, A. Kubiliaus ir G. Andreikėno penketuko dėka „Savivaldybė“ surengė paskutinį spurtą 9-0 ir „Stadiono“ persvarą sumažino iki 4 taškų (76-80), tačiau pakovoti dėl pergalės neužteko laiko ir jėgų. „Stadiono“ pergalė buvo užtvirtinta taikliais A. Tkačiovo bei A. Sinkevičiaus baudų metimais. Galutinis rezultatas 83:78 „Stadiono“ naudai.

Sveikiname „Stadiono“ komandą su trečiąja vieta Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybėse.

„Savivaldybė“: T. Kavaliauskas 22 tšk. (10 a.k.), G. Andreikėnas ir M. Birbalas po 19 tšk., A. Kubilius 13 tšk., T. Simanavičius 3 tšk., N. Mitrulevičius 2 tšk., R. Gaučys, Š. Stiklakis, P. Kamarauskas.

„Stadionas“: D. Šeškus 34 tšk. (7 r.p.), E. Veingertneris 13 tšk., A. Tkačiovas 12 tšk., R. Gerbutavičius 9 tšk., R. Marcinkevičius 6 tšk., V. Vaikšnis 4 tšk. (13 a.k.), A. Sinkevičius 3 tšk., D. Šabaras 2 tšk., G. Kuzmauskas, M. Jančiauskas.

Net 34 taškus kovoje dėl trečiosios vietos pelnė – Domantas Šeškus. Krepšininko komentaras po rungtynių dėl trečios vietos: „Nuo turnyro pradžios turėjome tikslą – laimėti pirmąją vietą, gaila, jog nepasisekė pusfinalyje, bet džiaugiamės ir trečiąja vieta. Šiandien gerai pataikėme, buvome šviežesni, nenorėjome turnyro baigti pralaimėjimu. Pergalę galėjo lemti ir tai, jog tikrai buvome nusiteikę kautis ir nugalėti, svarbiausia – komandinis rezultatas.“

Karolis Abramavičius

Komentarai

komentarai