„Gyvenimo“ pirmenybių čempionai „GSTM“ krepšininkai

0
1600

IMG_8360Didžiajame finale dėl Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio pirmenybių pirmosios vietos aukso medalių susitiko „Stakliškių“ ir „Gvido Sabeckio Teniso Mokyklos“ komandos.

Stakliškiečiai diena prieš baigę kovas ir RKL čempionate siekė rabilituotis pirmenybių finalinėje kovoje. Deja, „Stakliškių“ komandai teko verstis be traumą patyrusių D. Židanavičiaus, „GSTM“ gretose finalo metų dėl nugaros skausmų išbėgti negalėjo žaidžiantysis komandos vadovas Gvidas Sabeckis.

Atkaklias rungtynes, kuriose pirmaujanti komanda keitėsi net 12 kartų, o 13 rezultatas buvo lygus geriau pradėjo stakliškiečiai, laimėdami pirmų penkių minučių atkarpą 14-9, tačiau besibaigiant pirmajam kėliniui K. Abramavičius sugebėjo išplėšti pranašumą savo komandos naudai 26-24.

Antrąjį kėlinį T. Švedo, šiame kėlinyje pelniusio 8 taškus, vedama „Stakliškių“ komanda panaikino dviejų taškų deficitą, išsiveržė į priekį, o M. Gečionio taiklūs baudų metimai besibaigiant antrajam ketvirčiui užtvirtino „Stakliškių“ trijų taškų pranašumą 45-42.

Po didžiosios pertraukos pirmaujanti komanda pasikeitė paskutinį kartą. Daugiausia „GSTM“ puolėjo D. Šabaro, T. Into ir A. Čibiro pastangų dėka „GSTM“ pradėjo lenkti rungtynių baigtį savo pusėn, laimėdami kėlinį 6 taškų skirtumu ir išsiveržė į priekį 64-61.

Atrodė, jog viskas spręsis ketvirtąjame kėlinyje, tačiau kėlinuko viduryje penktą pražangą gavo pagrindinis „Stakliškių“ aukštaūgis – M. Nenartavičius. Visų rungtynių metu „Stakliškių“ komandos atsarginiams žaidėjams, sugebėjusiems puikiai įsilieti į žaidimą vietoj traumą patyrusio D. Židanavičiaus, užduotis pakeisti M. Nenartavičių buvo per sunki. Tuo pasinaudoję, „GSTM“ krepšininkai surengė lemiamą spurtą ir ir susikrovė devynių taškų persvarą, taip nulemdami rungtynių baigtį. „GSTM“ – Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybių nugalėtojai (91:80).

IMG_8454„Stakliškės“: T. Švedas 22 tšk., M. Nenartavičius 18 tšk. (14 a.k.), E. Keblikas 17 tšk. (7 rez. p.), M. Gečionis 15 tšk., D. Žaldaris 5 tšk., A. Kaminskas 3 tšk., N. Terechovas, A. Ališauskas, D. Židanavičius.

„GSTM“: A. Čibiras 29 tšk., K. Abramavičius 26 tšk., T. Intas 13 tšk. (19a.k.), D. Šabaras 10 tšk., K. Aldakauskas 8 tšk., V. Žvirblis 3 tšk., V. Vitkauskas 2 tšk., A. Šeškus, G. Sabeckis.

Finalinių rungtynių naudingiausiu žaidėju pripažintas 29 taškus pelnęs „GSTM“ krepšininkas Andrius Čibiras.

Komandų vadovų balsavimo metu buvo išrinktas simbolinis pirmenybių penketukas, į jį pateko: Tomas Intas („GSTM“), Darius Kuzmickas („Ringis“), Šarūnas Stiklakis („Savivaldybė“), Mantvydas Gečionis („Stakliškės“) ir Artiomas Marchockis („Žvėrys“).

Po finalinių rungtynių vyko tritaškių metimo, „Oro karaliaus“ ir „Karavano“ konkursai. Tritaškių metimo rungtyje pirmąją vietą laimėjo „GSTM“ žaidėjas – Vytautas Žvirblis.

„Oro karaliaus“ rungtyje nepralenkiamas buvo „Stakliškių“ vidurio puolėjas Marius Nenartavičius.

„Karavano“ rungtyje, kurios metu visi dalyviai turėjo mesti nuo vidurio linijos, o pirmam pataikiusiam turėjo atiteko krepšinio kamuolys su Prienų „Prienai“ komandos žaidėjų parašais nugalėjo pats pirmas į krepšį metęs Vytautas Vaikšnis, pirmenybėse atstovavęs „Stadiono“ komandą.