Finišavo Prienų rajono savivaldybės 2019 m. futbolo čempionatas

0
2212

Spalio 11 d. vyko Prienų rajono savivaldybės 2019 m. futbolo čempionato baigiamosios varžybos ir čempionato uždarymas. Čempionate, kuris vyko nuo 2019 m. balandžio mėn., dalyvavo 8 komandos, beveik 200 žaidėjų. Čempionatui lėšų skyrė Prienų r. savivaldybė, organizavo – sporto klubas „Stadionas“ kartu su Kūno kultūros ir sporto centru bei Savivaldybe.

Pirmąją vietą iškovojo ir čempionais tapo Veiverių komanda „Pozityvūs“, antrąją vietą laimėjo Prienų „Rūdupis“, trečiąją – „Gelgaudiškis“. Čempionato dalyvius sveikino ir apdovanojo Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algis Marcinkevičius ir Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis.

Rezultatyviausio čempionato žaidėjo prizas atiteko Tomui Raštučiui, perspektyviausiu žaidėju pripažintas Eitvydas Juškevičius, geriausiu vartininku – Jaroslavas Janauskas. Aktyviausio sirgaliaus prizas įteiktas Egidijui Liutkevičiui.

„Reikia pasidžiaugti, kad po to, kai Savivaldybė skyrė lėšų profesionaliems teisėjams samdyti, labai pagerėjo varžybų kokybė ir patrauklumas. Taip pat džiugina tai, jog organizacinį krūvį prisiima ne tik Prienų r. savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras, bet ir futbolo bendruomenė su sporto klubu „Stadionas“ ir Juliumi Strampicku priešakyje. Vykęs čempionatas parodė, kad futbolo stadionas Prienams buvo būtinas. Nors penktadienio vakarą jau buvo tamsu, lijo – aikštė buvo pilna dalyvių, kuriuos palaikė ir nemažas būrys sirgalių“, – sakė administracijos direktoriaus pavaduotojas A. Marcinkevičius.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai