„CBet“ legionieriai apsistojo poilsio ir pramogų komplekse „Harmony Park“

0
708

Krepšinio klubo Prienų „CBet“ legionieriai atvykę į Lietuvą apsistojo prabangiame poilsio ir pramogų komplekse „Harmony Park“. Praėjusią savaitę pradėjusi rengtis 2020-2021 m. sezono kovoms Prienų „CBet“ ekipa sulaukė legionierių senegaliečio Khadimo Sow bei amerikiečio Marquiso Wrighto.

Šie klubo legionieriai apsistojo išskirtinėje vietoje, specialiai jiems paruoštose privačiose poilsio ir pramogų komplekso „Harmony Park“ vilose. „Džiaugiamės, galėdami krepšininkus ir jų šeimos narius priimti bei apgyvendinti komplekse „Harmony Park“. Čia jie gali mėgautis ne tik išskirtiniu privatumu, bet ir ramybe šimtametės gamtos apsuptyje, kurios jiems reikia po intensyvių treniruočių“, – kalbėjo „Harmony Park“ direktorė Ingrida Ruzgienė.

„Esame dėkingi „Harmony Park“ komandai, kuri užtikrina klubo naujokams aukštus kriterijus atitinkančias apgyvendinimo paslaugas. Profesionaliems krepšininkams svarbu po treniruočių netrukdomiems pailsėti ir atgauti jėgas, o „Harmony Park“ kompleksas puikiai tam tinka bei gali įgyvendinti krepšininkų norus ir specialius pageidavimus. Tikiuosi, jog ši graži mūsų partnerystė tęsis ir toliau“, – teigė Prienų „CBet“ komandos direktorius Adomas Kubilius.

Laisvu metu, po intensyvių treniruočių, Prienų krepšinio klubo legionieriai su šeimos nariais nepraleidžia galimybės pasimėgauti ir „Harmony Park“ komplekso pramogomis – pirčių ir vandens erdve bei komplekse esančia lauko krepšinio aikštele, o savaitgaliais viešbučio restorano šefo kurtais gurmaniškais patiekalais.

bcprienai.lt informacija

Komentarai

komentarai