Beveik metai!

0
1356

Savanorystė – tai toks dalykas, kai norisi kurti kažką gero, ne tik sau, bet ir visiems aplinkui, būti tuo, kuris kuria pridėtinę vertę savo kraštui ir pasauliui.

Jau vasarą įgyvendinome daugybę veiklų, pradedant nuo savanorių grupės rinkimo. Tą darėme bendradarbiaudami su Prienų krašto savanorių klubu. Vasarą ne tik bandėme atrasti savyje savanorystę, bet ir stovyklavome, ugdėme savo įgūdžius, stiprinome savo komandą, pažinome vieni kitus. Nuo paskaitų iki zefyrų kepimo ant laužo.

Rudenį turėjome įtemptus mokymus – savanorystės skatinimo programą, į kurią kvietėme visus norinčius aktyviai prisijungti. Kvietėme žinomus lektorius, savo sričių profesionalus papasakoti apie savo patirtis savanorystės srityje. Labai džiaugiamės, kad rudenį mūsų ratas išsiplėtė ir mus jungia ne tik moksleiviai bet ir vyresnio amžiaus asmenys. Juk savanorystei amžius nesvarbus, svarbūs – nuveikti darbai.

Vėlyvą gruodį savo veiklą vainikavome, kartu su kitais mūsų partneriais organizuodami Savanorių ir partnerių padėkos vakarą, kuriame apdovanojome pačius aktyviausius savanorius, pristatėme ateities vizijas. Metų savanore buvo išrinkta – Erika Chadakauskaitė.

Džiaugiamės vis didesniu ratu bendraminčių ir partnerių, kurių pagalba galime išlipti iš projekto ribų ir įgyvendinti dar daugiau socialiai atsakingų iniciatyvų savo krašte. Tikimės būti tais, kurie ugdo teisingą supratimą apie savanorystę ir savo pavyzdžiu kelia sąmoningumo lygį.

Nuo 2019 m. pradėtas įgyvendinti projektas „Stipri šeima Prienuose“, inicijuotas Prienų miesto Vietos veiklos grupės ir skirtas ugdyti savanorišką veiklą socialinėje srityje. Projektą finansuoja VRM.

Projekto tikslas – didinti Prienų krašto žmonių įsitraukimą į savanoriškas veiklas taip prisidedant prie socialinio fono gerinimo Prienų mieste. Projektą įgyvendina VšĮ jaunimo organizacija „Prienai“ bendradarbiaudama su Prienų krašto savanorių klubu.

stipriseimaprienuose.lt informacija

Komentarai

komentarai