Balbieriškiečiai Gytis ir Ernesta – Lietuvos badmintono taurės laimėtojai

0
1980

12015 m. gegužės 23 d. Tauragėje vyko ketvirtasis ir paskutinis 10-osios Lietuvos badmintono taurės CJ grupės varžybų etapas.

Sėkmingiausiai šiame etape sekėsi mūsų mokyklos mokiniams Gyčiui Majauskui – jis vyrų vienete (23 dalyviai) iškovojo pirmąją vietą.

Vyrų dvejete Gytis (poroje su Dariumi Mieliausku) po įtemptos finale nusileido Kretingos atstovams Tomui Petrošiui ir Mantui Užandeniui ir iškovojo antrąją vietą.

Vytautas Bužinskas (poroje su vilniečiu Laurynu Bendoraičiu) – ketvirtąją vietą. Ernesta Kurapkaitė moterų vienete iškovojo trečiąją vietą (13 dalyvių). Trečiąją vietą, žaisdama poroje su vilniete Perla Murėnaite, Ernesta iškovojo ir moterų dvejete. Penktąją vietą moterų dvejete (poroje su Dovile Kuzmickaite) iškovojo ir Rasa Radžiūnaitė.

0Susumavus visų 2015 m. keturių 10-osios Lietuvos badmintono taurės CJ grupės etapų rezultatus Ernesta Kurapkaitė tapo moterų vieneto, o Gytis Majauskas vyrų vieneto nugalėtojais ir iškovojo taures, padėkos raštus.

Gytis Majauskas ir Darius Mieliauskas vyrų dvejete liko antros vietos laimėtojais. Puikiai šiose taurės varžybose sekėsi ir Vytautui Bužinskui. Po keturių žaistų etapų – jis tapo trečios vietos laimėtoju.

V. R. Sidaravičius

Komentarai

komentarai