Balandžio 6 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka bendruomenei pristatė MOBILIĄJĄ BIBLIOTEKĄ

0
451

Mobiliosios bibliotekos pristatymo renginyje dalyvavo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, direktorės pavaduotojas Algis Marcinkevičius, mero patarėja Agnė Dargužienė, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis, Prienų rajono savivaldybės tarybos nariai, bibliotekos socialiniai partneriai ir lankytojai.

Savivaldybės meras ir Administracijos direktorė, sveikindami viešosios bibliotekos kolektyvą ir gyventojus, kurie sulauks keliaujančios bibliotekos paslaugų, linkėjo, kad mobilioji biblioteka būtų laukiama, lankoma ir sulauktų kuo daugiau skaitytojų.

Prienų Kristaus Apsireiškimo parapijos klebonas Vaidotas Labašauskas pašventino mobiliąją biblioteką, palaimino darbuotojus ir palinkėjo, kad naujosios paslaugos būtų teikiamos sėkmingai, kad knygos visada pasiektų skaitytojus.

Pirmuosius mobilioji biblioteka jau aplankė Prienų globos namų gyventojus. Nuo kitos savaitės planuojama aplankyti Jiestrakio, Klebiškio, Ingavangio, Sūkurių, Paprūdžių ir kitų rajono kaimų gyventojus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai