„Žiburys“ Music Awards 2016 įteikta dvylika nominacijų (Video)

0
2325

4Gruodžio 16-osios popietę Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko tradicinis muzikinių apdovanojimų renginys „Žiburys“ Music Awards 2016. Į renginį vykusį aktų salėje gausiai rinkosi ne tik muzikinius vaizdo klipus sukūrę ir pateikę mokiniai, bet ir žiūrovai.

Renginyje dalyvavo „Žiburio“ mokyklos mokiniai ir dvi komandos iš rajono mokyklų – Šilavoto ir Balbieriškio, joms vadovavo anglų kalbos mokytojos Laimutė Čepulinskienė ir Jurgita Barkauskienė.

Renginį kaip ir kiekvienais metais organizavo anglų kalbos mokytojos – renginio iniciatorė – Vilija Gustaitytė, Danutė Kazlauskienė bei gimnazijos direktorė Irma Kačinauskienė. Anglų kalba vykusią muzikinių apdovanojimų šventę vedė ir apdovanojimus nugalėtojams įteikė gimnazijos IVc klasės mokinė Augustė Lyberytė.

1Šiais metais buvo net dvylika nominacijų. „Best debut“ nominaciją laimėjo „Happy kids“, „Video with a social message“ skirta komandai „Dolls“, „Best pop video“ – „Smarties“, „Best male video“ – „Faif Laif“, “Most artistic video“ laimėjo „Masterpiece“, „Most original video“ nominacija įteikta „Three – 1“,“ Most entertaining video“ – „Unicorns“, „Best direction“ – „Mad Onos“ , „Best costumes“ skirta „Quinces“, „Best rock video“ – „Serious joke“, „Best female video“ – „Intergalactic Substance“ ir „Friendliest video“ – „Kopa-Go“.

Vakaro gale žiūrovai rinko patį geriausią metų muzikinį vaizdo klipą. Suskaičiavus žiūrovų balsus laimėtoja buvo paskelbta mūsų mokyklos vaikinų komanda – „Faif Laif“.

Moksleiviai, kurdami muzikinius klipus „Music Awards 2016“, atskleidė savo kūrybingumą, gilino anglų kalbos žiniais, turiningai ir smagiai praleido vakarą.

Darija Ustilaitė
Nuotraukos Emilijos Damukaitytės

Komentarai

komentarai