Prasidėjo naujasis Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių sezonas!

0
258

Nors vasara prabėgo ir šiluma seniai pasitraukė, tačiau karščio ir emocijų Prienuose tikrai nepritrūks, nes lapkričio 26 d. prasidėjo naujasis Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių sezonas! Šiemet pirmenybėse varžysis net 11 komandų, pirmenybės vyks rato sistema, tad krepšinio mėgėjų laukia daug įdomių dvikovų!

Pirmenybių atidarymo rungtynėse susitiko „Šilavoto“ ir „BC Tūzų“ komandos. Šilavotiškiai praėjusių metų čempionams metė rimtą iššūkį – pirmoje susitikimo pusėje net 8 tolimus metimus pataikę „Šilavoto“ snaiperiai kėlė didelį galvos skausmą savo varžovams. Vis dėlto, K. Ališkevičiaus, K. Okmano ir A. Jakubausko trio taip pat sėkmingai baudė priešininkus taikliais metimais ir leido „BC Tūzams“ po dviejų kėlinių pirmauti 42:36. Antroje rungtynių dalyje „Šilavoto“ žaidimas ir toliau rėmėsi tolimais metimais, tačiau taiklumas gerokai krito, o tuo pasinaudoję „BC Tūzai“ po truputį ėmė didinti savo persvarą. Gerą gynybą demonstravę „BC Tūzai“ galiausiai susikrovė ir dviženklį pranašumą, o rungtynes laimėjo rezultatu 75:62.

„BC Tūzai“ – „Šilavotas“ 75:62 (17-18 25-18 20-16 13-10)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„BC Tūzai“: R. Ališkevičius 26, R. Kudzys 12, K. Okmanas 11, A. Jakubauskas 9.
„Šilavotas“: E. Seniūnas 24, A. Senavaitis 9, E. Pašukevičius, V. Žilionis ir G. Stalioraitis po 8.

Turnyro naujokams „Azibets.lt“ jau pirmenybių starte teko rimtas egzaminas, kadangi kitoje barikadų pusėje jų laukė galingą sudėtį vėl subūrusi „Versmės“ komanda. „Versmė“ jau pirmajame kėlinyje pasiuntė varžovus į nokdauną, laimėdami ketvirtį 28:12. Antrajame kėlinyje „Versmės“ puolimas sustojo, abi komandos sunkiai rinko taškus, tačiau „Azibets.lt“ krepšininkams priartėti nepavyko. Įpusėjus susitikimui „Versmė“ pirmavo 40:24. Po pertraukos „Versmė“ puolime vėl įjungė aukščiausią pavarą, o ryškiausiai spindėjo A. Gedmino ir L. Lukošenkino duetas, antroje rungtynių dalyje kartu pataikęs net 10 tritaškių! Trečiajame kėlinyje „Azibets.lt“ dar bandė vytis varžovus, tačiau „Versmė“ per paskutines 10 minučių sudėliojo visus taškus ant „i“ ir iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 100:62.

„Versmė“ – „Azibets.lt“ 100:62 (28-12 12-12 27-24 33-14)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Versmė“: A. Gedminas 37, L. Lukošenkinas 28, M. Knyšius 12, K. Juškevičius 8.
„Azibets.lt“: K. Valavičius 11, J. Arlauskas 9, E. Balčiūnas, R. Kavaliauskas ir P. Maciulevičius po 8.

Po pertraukos į pirmenybes sugrįžo ir daugkartiniai jų nugalėtojai – „Stadiono“ komanda. Šiame sezone „Stadiono“ ekipos marškinėlius vėl vilkės tokios „Gyvenimo“ krepšinio pirmenybių legendos kaip Vytautas Vaikšnis, Arnas Snapaitis ar Edgaras Višinskas, o pirmaisiais jų varžovais tapo „Kryžkelių plienas“. A. Snapaičio ir R. Marcinkevičiaus vedamas „Stadionas“ bandė greitai atitrūkti nuo varžovų, tačiau L. Petrauskas pataikė net 4 tolimus metimus ir „Kryžkelių plieno“ deficitas siekė tik 3 taškus – 22:25. Antrajame kėlinyje „Stadionas“ pagerino reikalus gynyboje, o varžovų baudos aikštelėje dominavęs A. Snapaitis toliau rinko taškus ir po dviejų kėlinių „Stadionas“ jau pirmavo dviženkle persvara – 46:32. Trečiajame kėlinyje „Kryžkelių plienas“ taiklių tritaškių dėka vėl bandė priartėti, tačiau sėkmingas M. Jančiausko žaidimas leido „Stadionui“ ir toliau išlaikyti solidų pranašumą – 68:53. Paskutiniajame ketvirtyje „Stadionas“ leido pasireikšti mažiau žaidusiems komandos draugams, o tuo pasinaudojęs „Kryžkelių plienas“ ėmė mažinti atsilikimą. L. Petrauskas savo komandai ketvirtajame kėlinyje pelnė net 10 taškų, tačiau to buvo maža ir „Stadionas“ iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 77:72.

„Stadionas“ – „Kryžkelių plienas“ 77:72 (25-22 21-10 22-21 9-19)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Stadionas“: A. Snapaitis 20, M. Jančiauskas 17, R. Marcinkevičius 14.
„Kryžkelių plienas“: L. Petrauskas 25, K. Česonis 10, A. Urbanavičius ir S. Valacka po 7.

Paskutinėse dienos rungtynėse į aikštelę žengė „PMVD-Tango pizza“ ir Birštono sporto centro komandos. Sunkiai susitikimą pradėjusi „PMVD-Tango pizza“ leido varžovams išsiveržti į priekį ir visą pirmąją rungtynių dalį buvo besivejančių vaidmenyje. Birštono SC komandą į priekį tempė puikiai žaidęs K. Banionio ir V. Diškevičiaus duetas, o įpusėjus susitikimui Birštono SC buvo priekyje rezultatu 42:35. Prasidėjus trečiajam ketvirčiui Biršono SC pranašumas trumpam tapo dviženklis, tačiau tada po P. Ivanausko tolimų metimų serijos „užsikūrusi“ „PMVD-Tango pizza“ surengė įspūdingą spurtą 18:0 ir prieš lemiamą rungtynių atkarpą jau pirmavo 67:55. Vos per 10 minučių visus reikalus išsprendusi „PMVD-Tango pizza“ komanda ketvirtajame kėlinyje užtikrintai išlaikė susikrautą pranašumą ir laimėjo susitikimą rezultatu 82:66.

„PMVD-Tango pizza“ – Birštono sporto centras 82:66 (17-22 18-20 32-13 15-11)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„PMVD-Tango pizza“: G. Vasiliauskas 20, V. Celiešius 17, P. Ivanauskas 14, I. Snapaitis 11.
Birštono SC: V. Diškevičius 23, P. Baltušninkas 14, K. Banionis 11, A. Žarnauskas 10.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija

Komentarai

komentarai