Vytautas Kamarūnas – dukart Lietuvos orientavimosi sporto čempionas

0
3831

Sekmadienį Vilniaus rajone esančiame Bukiškio miške vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinėje trasoje.

5,5 km su 18 kontrolinių punktų trasoje jauniausių veteranų V35 grupėje greičiausiai distanciją įveikė OK „Šilas“ sportininkas Vytautas Kamarūnas. Artimiausią varžovą jis aplenkė 8 sekundėmis ir tapo Lietuvos čempionu. Tai jau antras Vytauto iškovotas aukso medalis per paskutines dvi savaites. Sportininko šių metų kolekcijoje jau yra auksas iškovotas sprinto trasoje. Bronzą Vytautas laimėjo Lietuvos čempionato labai ilgoje trasoje kovo 23 d.

Merginų 20 metų amžiaus grupėje 3-ią vietą iškovojo „šilietė“ Deimantė Motiejūnaitė.
Vyrų elito grupėje prizinę 6-ąją vietą iškovojo Vytautas Beliūnas.

Moterų elito grupėje šalia nugalėtojų pakylos liko Indrė Beliūnė – 7 vieta ir Milda Radzivonaitė – 8 vieta Ketvirti savo distancijas įveikė Rokas Lipnickas (V20), Andrius Jasiūnas (V35) ir Pranas Mockus (V55). Į dešimtukus taip pat pateko Andrius Valatka (V40 – 6 vieta), Rimvydas Arlauskas (V40 – 7 vieta) ir Pijus Maciulevičius (V16 – 10 vieta).