„Vytautas“ FIBA Čempionų lygos atranką pradėjo pergale svečiuose

0
1222

Sėkmingai FIBA Čempionų lygos atranką pradėjo Prienų-Birštono „Vytautas“, kuris išvykoje 77:75 (14:23, 25:13, 21:22, 17:17) palaužė Grioningeno „Donar“ iš Olandijos. Mačas nuo pat pirmųjų sekundžių vyko permainingai.

Didelę persvarą pirmi įgijo varžovai, tačiau Egidijaus Dimšos vedami lietuviai spėjo persverti rezultatą dar iki ilgosios pertraukos – 39:36.

Tada pirmaujanti komanda keitėsi daug kartų, o lyderio estafetę iš E.Dimšos perėmė ekipos kapitonas Eigirdas Žukauskas. Sėkmingai svečioje arenoje tvarkęsi prieniškiai paskutinę minutę pradėjo pirmaudami – 75:70.

Keturi Brandyno Curry baudų metimai leido šeimininkams greitai priartėti – 74:75. Saugesnį pranašumą svečiams grąžino du E.Žukausko baudų metimai. Varžovai rungtynių baigties pakeisti jau nesugebėjo. Šios serijos likimą nulems jau netrukus įvyksiantis atsakomasis mačas – ketvirtadienio vakarą ekipos dar kartą susitiks Lietuvoje. Mačas Prienuose prasidės 18.30 val. „Vytautas“ tolyn keliautų ir pralaimėjęs vienu tašku – nugalėtoją lems tik bendras taškų santykis.

„Vytautas“: Egidijus Dimša 24 (9/11 dvitaškių, 6 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas 22, Justas Sinica 8 (2/5 tritaškių), Bradas Tinsley 7 (5 rez. perd.), Tomas Dimša 6.

„Donar“: Evanas Bruinsma 14, Brandynas Curry (10/11 baudų metimų), Thomasas Koenisas ir Jasonas Dorrisseau po 12.