Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos posėdis

0
2472

Rugpjūčio 14 d. Prienų r. savivaldybėje posėdžiavo Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisija, kuriai vadovauja mero pavaduotoja L. Jakinevičienė. Komisija svarstė du verslo atstovų prašymus dėl paramos skyrimo iš Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo fondo, tačiau paramą skyrė vienam.

Komisija patenkino UAB „Velsa“ prašymą iš dalies padengti vaizdinės reklamos, atspindinčios Prienų krašto savitumą, išlaidas ir skyrė 4000 Eur paramą (pagal šią priemonę tai yra maksimali galima skirti paramos suma – pastaba). Reikia priminti, kad įmonės pastato siena papuošta tapybos kūriniu, kuriame įamžintas keliautojas ir Lietuvos šaulių sąjungos vienas iš įkūrėjų Matas Šalčius.

Kviečiame verslininkus aktyviau naudotis Fondo parama

2019 m. biudžete Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo fondui buvo skirta 30000 Eur. Tenka apgailestauti, kad verslininkai nelabai aktyviai kreipiasi dėl paramos. Ne kartą Savivaldybės interneto svetainėje ir socialiniame tinkle „Facebook“ buvo skelbta, kad galima gauti paramą iš Fondo, supažindinta su naujomis finansinės paramos formomis. Primename, kad iš dalies gali būti dengiamos vaizdo stebėjimo kamerų įrengimo išlaidos (su sąlyga, kad stebimas vaizdas apims apie 50 proc. viešosios erdvės); šviečiančių reklaminių įrenginių įrengimo išlaidoms iš dalies padengti (turi būti pateikiamas išorinės reklamos įrengimo projektas); iki 4000 Eur skiriama vaizdinės reklamos, atspindinčios Prienų krašto savitumą, išlaidoms iš dalies padengti.

Nuostatuose pakeistas vienam verslo subjektui per vienus metus skiriamas lėšų dydis: nuo 50 proc. iki 75 proc. padidinta patirtų išlaidų kompensavimo suma; nuo 2000 Eur iki 4500 Eur padidinta maksimali paramos suma. Taip pat nuo 300 Eur iki 400 Eur padidinta paramos suma už sukuriamą kiekvieną darbo vietą.

Kviečiame rajono verslininkus aktyviai naudotis Fondo parama. Smulkesnę informaciją Jums suteiks Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Linutė Mikušauskienė, tel. (8 319) 61 121, el. p. linute.mikusauskiene@prienai.lt.

Fondo nuostatus su visais pakeitimais ir paraiškos gauti paramą formą galima rasti čia.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai