Šiauliečiai palaužė Prienų „CBet“

0
1422

Charakterį pademonstravusi „Šiaulių“ ekipa sugebėjo išnešti sveiką kailį namuose ir antrąjį Karaliaus Mindaugo taurės etapą pradėti sudėtinga pergale.

Rungtynes spurtu 11:2 užbaigė šiauliečiai 85:80 palaužė Prienų „CBet“ ir įgijo trapų 5 taškų pranašumą po pirmųjų serijos rungtynių. Atsakomasis susitikimas vyks lapkričio 13-ąją Prienuose.

Nė vienai ekipai susitikimo pradžioje nepavyko įgauti apčiuopiamos persvaros, tačiau jau antrojo kėlinio pabaigoje Beno Griciūno vedami „Šiauliai“ buvo įgiję 7 taškų persvarą – 41:34.

Gerai antrąją rungtynių dalį pradėję prieniškiai trečiojo kėlinio pabaigoje sugebėjo po ilgos pertraukos persverti rezultatą savo naudai (60:58).

Ketvirtajame kėlinyje „CBet“ tęsė savo sėkmingą žaidimą ir įgijo 8 taškų pranašumą – 70:62. Į tai aikštės šeimininkai atsakė pelnydami aštuonis taškus iš eilės bei tokiu būdu išlygindami rezultatą (70:70).

Lemiamu rungtynių metu savąjį žodį tarė K. Hardy, kuris padėjo šiauliečiams susitikimą užbaigti spurtu 11:2 ir iškovoti pergalę rungtynių pabaigoje.

„CBet“ ir „Šiaulių“ ekipos dar kartą susitiks ir šį savaitgalį „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Tuo metu atsakomosios Karaliaus Mindaugo taurės rungtynės Prienuose bus žaidžiamos kitą savaitę – lapkričio 13 dieną.